Wpis z mikrobloga

@Adom007 ja szanuję ludzi, którzy szanują mnie. Natomiast mnóstwo zagorzałych katolików, których znam, buduje im okropny stereotyp - właśnie brakiem poszanowania dla inności w kwestii wyglądu, stylu życia lub wiary
@Adom007: mowisz o tych gimnoateistach lewackich co pluje zarem? to sa dzieci w wieku gimnazjum co gowno wiedza o życiu a ideologie to maja po tacie kominiscie za PRLu, ktory bije zone za pójście do kościoła.
@Adom007: bo gdyby było normalnie to zamykali by w pokojach bez klamek ludzi, którzy twierdzą, że obserwuje nas jakiś staruszek z chmur, świat ma 8000 lat i jest płaski a to wszystko dlatego, że ktoś 2000 lat temu napisał jakieś dyrdymały. To wg. nauki jest choroba psychiczna i czemu mamy się godzić na życie z psycholami chodzącymi po ulicy?

Choremu nie powiesz żeby się leczył?
@Adom007: to troche tak jakbym wierzył ze mikolaj przylatuje na saniach i daje prezenty pod choinke. No niby moja sprawa ze w to wierze ale i tak by cie bawilo gdybys o tym uslyszal.

W osobach wierzacych zawsze widac jak mocno kosciol wyprał mozgi. Pomijajac ze slowa kosciola a pismo swiete to dwie rozne sprawy. To zawsze zastanwialo mnie jak po przeczytaniu pisma swietego mozna chciec czcic takiego boga. Takie osoby
Ktoś mi wytłumaczy czemu osoby wierzące są tak wyśmiewane? Czemu nie potrafią uszanować że ktoś wierzy w Kosmitów/Wróżki/Duchy - to jego sprawa, no sorry ale ja tego nie rozumiem, no chyba że macie te 15 lat to spoko.

@Adom007:
a w jaki sposob ci "psychole" konkretnie Tobie zagrażają?


@StefanB12: @Adom007:

Ci psychole bardzo mi przeszkadzają bo np. nie pozwalają mi robić zakupów w niedzielę, bo są święcie przekonani, że stworzyciel wszystkiego musiał sobie na koniec odpocząć i dlatego oni też będą odpoczywać siódmego dnia i przy okazji mają tak robić wszyscy inni, bo przecież Polska to nie państwo świeckie ale ciemnogród więc wszyscy mają cierpieć przez bandę psycholi...

Co
@WLADCA_MALP: Nadal nie wytłumaczyłes, bo zaden katolik nie stoi przed sklepem i nie zabrania Ci robic zakupow. Także nie wiem w jaki sposob Ci katolicy tego zabraniaja. Chyba że u Ciebie pod sklepem tak jest, to powiedz trzeba bedzie tych ludzi nawrocic. Jak porozmawiasz z prawdziwym katolikiem, to Ci powie, ze jestes wolnym człowiekiem i możesz robic co chesz.