Wpis z mikrobloga

@luxkms78: nie jem mięsa od 4 roku zycia i jakos nie narzekam ani nie protestuje przeciw zabijaniu zwierząt. Mam na to #!$%@?. Co ma byc to będzie i każdy niech robi i je co mu sie podoba
  • Odpowiedz
Nawet poprawnie zdania nie potrafisz sklecić, cud że jako tako coś piszesz


@luxkms78: ?
Zostałeś zaorany w pierwszym komentarzu i zabrakło ci IQ żeby sformułować jakikolwiek argument.
  • Odpowiedz
@smyl: krowa oprócz mięsa daje też mleko, a główną paszą krów jest trawa, reszta to dodatki, na samej trawie też rośnie tyle że słabiej i mleka mało da ale da. Gdyby nie było krów to w jaki sposób miałyby zostać zagospodarowane łąki by czlowiek mógł z nich korzystać? Miałyby być zaorane pod uprawę soi na "kotlety", "parówki" i "mleko"? I to pewnie jeszcze pewnie soje gmo pryskana randapem?
  • Odpowiedz
@KrowkaRobiMuu: Nie trzeba wszystkiego orać, bo weganie żeby się wyżywić potrzebują mniejszych areałów. I pamiętaj, że bydło w naszym klimacie najczęściej nie jest karmione na łąkach, tylko całe życie stoją w oborze i karmione są głównie przez kiszonki kukurydzy z dodatkiem trawy. Żaden znany mi hodowca nie utrzymuje bydła tylko na trawie bo nikt nie ma takich areałów aby to robić. Nie wiem nawet czy na samej trawie są w
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus: za mało informacji to po pierwsze, nie wiadomo jak z chorobami metabolicznych i z długowiecznościa tych krów, z rozrodem i całą resztą. Nie wiadomo nic z tego artykułu. Jeżeli nawet tak z grubsza to prawda co w tytule to zupełnie nie ma to odniesienia do tego jak się układa dawki żywieniowe, jak żywi cała reszta hodowców, ja osobiście nigdy o czymś takim nie słyszałam i na pewno nawet by
  • Odpowiedz