Wpis z mikrobloga

@luxkms78: mam do Ciebie parę pytań:

1. Ile kilogramów roślinnej paszy musi zjeść krowa, by wyprodukować 1kg mięsa? Skąd bierze się pasza?

2. Skąd założenie, że wegetarianie nie interesują prawa pracownicze? Duża część wegetarian ma lewicowe poglądy.

3. Nie wolno protestować przeciwko jednemu rodzaju niesprawiedliwości? Czy na marszu sprzeciwu przeciwko pedofilii chodziłbyś wśród maszerujących i krzyczał "to dziwne, że protestujecie przeciwko pedofilii, a nie protestujecie przeciwko głodowi na świecie! Hipokryci! Ograniczone
  • Odpowiedz
@smyl: A po co mam Ci odpowiadać? Co ja pogodynka jestem? Każdy potrafi sam wysnuć wnioski. A tak przy okazji to Twój numer #2 bardzo mnie rozbawił - jest prawdą - połączenie lewizny z wegetarianizmem mnie śmieszy. Wybacz.;)
  • Odpowiedz
Każdy potrafi sam wysnuć wnioski


@luxkms78: niestety niektórzy nie potrafią wysnuć wniosków rozsądnych i kolportują bzdury takie jak ten Twój demot
  • Odpowiedz
@luxkms78: to wyjaśnij mi, o co chodzi. Czy dieta wegetariańska Twoim zdaniem gorzej wpływa na prawa pracownicze na świecie od diety mięsnej? Czy gdyby wegetarianie zaczęli jest mięso sytuacja pracowników plantacji poprawiła by się?
  • Odpowiedz
@luxkms78: widać, że kierujesz się w życiu racjonalną analizą rzeczywistości i odrzucasz bezmyślne uprzedzenia. Tak trzymać, bo pole widzenia ograniczone stereotypami i zamknięte na rozum jest domeną głupców
  • Odpowiedz
@Heibonna: Typowy lewak (gimnazjum jeszcze jak widzę po słownictwie?) - nie potrafi się odnieść od wypowiedzi bo nawet nie rozumie co się do niego pisze ale za to idzie w wyzwiska. Jakoś mnie to nie dziwi.
  • Odpowiedz