Wpis z mikrobloga

@komukatiw: Mam Jurę Ena chyba 3 od 10 lat, bezawaryjnie. Kosztował (jak dla mnie wtedy) majątek, ale warto było. Rodzina 2x w tym czasie zmieniała ekspresy. Jedno co - nie żałuję na materiały eksploatacyjne. Jadę na oryginalnych filtrach i pastylkach czyszczących.
  • Odpowiedz
@RichKidOfSnapchat: wydaje mi się, że jeżeli chcesz jak najbardziej ograniczyć ingerencje, to tak, bo jak kupisz te kapsułki to i tak se musisz je samemu wypełniać, ale jak mówię, w kapsułkowym se zrobisz jeszcze mlecznej, a tutaj w zasadzie tylko normalną (nawet nie espresso)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
ITT: ludzie nie widzący różnicy między kawą zalana wrzątkiem a tą z ekspresu ciśnieniowego. Jeśli tutaj jest taki poziom wiedzy to wskazówka żeby nigdy nie pytać o żaden zakup na wykopie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koralowy_koralik: Tak, naprawiamy z bratem ekspresy. Dostał nowe żarna, pełne czyszczenie, kratkę z nierdzewki zamiast alu i gwarancję. Najlepsza wykopka w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli się pochwali, to cię zawołam.
  • Odpowiedz
@RichKidOfSnapchat: Ja mam NESPRESSSO od Krupsa i polecam ;) dostałam pod choinkę w ubiegłym roku i bardzo sobie chwalę. Nie trzeba kupować oryginalnych kapsułek, jest sporo zamienników. Nie trzeba kupować nowych filtrów i robić nie wiadomo czego z konserwacją jak w droższych ekspresach ciśnieniowych. Mam porównanie, bo moja mama kupiła sobie w tym czasie taki właśnie wypasiony ekspres. I eksploatacja wcale nie wychodzi taniej, niż kupowanie kapsułek do mojego.
Dostaniesz
  • Odpowiedz