Wpis z mikrobloga

Czy to się kiedyś skończy? To jest dramat. Mieszkania na Ruczaju już powyżej 10tys/m. Już niedługo trzeba będzie być milionerem żeby kupić swoje 4 kąty. Czuję że jak za 2 lata ja będę chciał kupić to pewnie będą i po 12 tys. Ja rozumiem są ludzie bogaci, którzy mogą sobie kupić i 15k/m ale wydaje mi się że większość ludzi w tym kraju zarabia na moim poziomie (4000).

JA SIĘ KU&WA PYTAM SKĄD? Skąd Ci ludzi biorą na to hajs skoro średnia krajowa to 3k?? Brać kredyt hipoteczny na 30 l i przez 30 l. płacić 2500 wszystkich kosztów? Ehh.. 30 lat na karku i zero perspektyw w tym kraju. Tak #zalesie . Jeszcze 3lata temu miałbym ratę z czynszem na poziomie 1800 zł. Dziś musiałby oddać ponad pół wypłaty na samo mieszkanie. A pensja stoi.

PIS powinien jak najszybciej podwyższyć stopy procentowe i wprowadzić podatek katastralny. Bo teraz janusze zamiast trzymać kasę no lokacie to wolą inwestować w nieruchomości przez co ceny rosną w nieskończoność. Mieszkania to dobra podstawowe, nie powinny być instrumentem inwestycyjnym tak jak jest w tej chwili.

Dziękuję PIS że ukradliście moje marzenia na własny kąt

#krakow ##!$%@? #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kupnomieszkania #gorzkiezale #mieszkanie #nieruchomosci #pracbaza #deweloperka #polityka
S.....b - Czy to się kiedyś skończy? To jest dramat. Mieszkania na Ruczaju już powyże...

źródło: comment_tYD7GHssRumxLWtrvt0MnXEk7Svxmyv4.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackphoenix: godzinę dojeżdżać, to możesz dom pod katowicami budować XD Inna sprawa to głupota, żeby firmy działające bezpośrednio bez klientów miały siedziby w centrum.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scaab:

PIS powinien jak najszybciej podwyższyć stopy procentowe i wprowadzić podatek katastralny.


I wprowadzić podatek od idiotów w internecie, to może wtedy nie będziemy musieli czytać takich durnych pomysłów
  • Odpowiedz
godzinę dojeżdżać, to możesz dom pod katowicami budować XD


@vargemp: do Krakowa? życze powodzenia. dojeżdzałem z Gliwic przez jakis czas do pracy do Krakowa. Do bramek w Balicach 50 minut, do biura koło dworca dalsze 40.
  • Odpowiedz
@ozzi91: skończy się na tym, że oberwie się wynajmującym. Właściciele podniosą najem żeby zrekompensować sobie podatek. I taki @Scaab będzie w jeszcze większej dupie
  • Odpowiedz