Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@RectorOrbis: A dlaczego powinien? Wlasnie teraz sa juz takie czasy, ze jak nie chce, to wcale nie powinien. Co dzisiaj powaznym mezczyznom oferuje rynek matrymonialny? Bycie kolejnym kandydatem do uzytkowania rozjechanej rozklapciochy? Ja podziekowalem, a uwierz, ze mialem i mam mozliwosc bycia graczem w tej grze.
  • Odpowiedz
@ShroudInMist: Po poście śmiem wnioskować, że właśnie tego potrzebuje. I nie wiem w jakich kręgach się obracasz i z jakimi kobietami podejmujesz relacje, ale nigdy jeszcze na taką nie trafiłem jak z Twoich opowieści :)
  • Odpowiedz
nie dziwne ale skrajnie mało prawdopodobne żebyś nawet kobiety nie dotknął do ponad 30 roku życia Pytanie Kolego


@FilMaty98: prawda, przez te wszystkie lata dotknąłem przypadkowo parę razy w dłoń przy wydawaniu reszty w sklepie jakieś randomowe kasjerki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rotaderp:

dotknąłem żadnej kobiety...


Kłamiesz. Pewnie chociaż raz w życiu musiałeś dotknąć ręki sprzedawczyni w biedrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio nawet jeżeli w życiu się nie udało to nie wiem jak można do 30 się wstrzymać. Każdy normalny chcoaiz by na divy zaszedł
  • Odpowiedz