Wpis z mikrobloga

dobrze powiedziane jezeli ktoś nie jest w stanie sobie sam oplacic leczenia niech zdycha pod plotem i nie zabiera moich pieniędzy na publiczną sluzbe zdrowia


@AkyszLewusie: Jeśli opłacił ubezpieczenie to ma takie samo prawo do korzystania ze służby zdrowia jak ty, a jeśli nie opłacił to 100% dostanie rachunek za leczenie xD co to za argument z dupy? xD
  • Odpowiedz
@KomosaBiala: nie oczekuj, że na wykopie znajdziesz ludzi świadomych wyborów moralnych, które potrafią uzasadnić xd CZŁOWIEK MA PRAWO DO ŻYCIA, BO MA! xd W najlepszym przypadku mogą się powołać na absolut moralny, który i tak nic nam nie wyjaśnia, ale chociaż sprawia pozory ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trudno się ludziom pogodzić, że nie ma odgórnej sprawiedliwości i tylko pewna "umowa" społeczna trzyma nas w ryzach i definiuje
  • Odpowiedz
taki sam argument z dupy jak twoj o nie przetrwaniu samodzielnym dziecka


@AkyszLewusie: Ty akurat rzuciłeś argument który nie ma miejsca dzbanie bo Polska służba zdrowia działa dokładnie w ten sposób który opisałeś sugerując że nie xD

Ty chyba jesteś wynikiem uszkodzenia płodu xD kończę tę dyskusje. Nie zapomnij zaadoptować chorego porzuconego dziecka jak ci ich tak bardzo szkoda.
  • Odpowiedz
jednak mamy coś takiego co pozwala nam odróżnić dobro od zła myślisz?


@teobalda: co, sumienie? Sumienie jest zależne od naszych przekonań. Ktoś może zabić człowieka i nie mieć żadnych wyrzutów sumienia, bo jest przekonany, że tamten sobie na to zasłużył.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Walenciakowa: gdzie napisałem że ma donosić do końca? I dlaczego mi implikujesz bycie prawakiem, przygłupie? xD
Jedyne sprawiedliwe wyjście to prawo do aborcji dla obu partnerów, jak tego nie rozumiesz to #!$%@? mnie to boli i nie wołaj mnie więcej.

jedyne co by poruchali, to ręka kołdra albo drugi prawak


Prawie 2020 a lewica dalej uważa homoseksualistów za podludzi xD
  • Odpowiedz
tyle ilu ty uchodźców


@AkyszLewusie: Nigdzie nie napisałem że chce przyjmowania i utrzymywania uchodźców, za ty masz typowe naziolskie zapędy mówiąc ludziom jak mają żyć i nie brać za to odpowiedzialności.

Płód "urodzony" więc niech już sobie zdycha w jakimś bidulu w własnym kale xD PRAWACKA MORALNOŚĆ OBRONIONA xD
  • Odpowiedz
@teobalda: Polecam serię wykładów o moralności z Harvardu. Problem jest bardzo skomplikowany. Problem, z którym ludzkość zmaga się od setek lat. Nie da się go tak uprościć, bo dochodzimy do absurdów.
boguchstein - @teobalda: Polecam serię wykładów o moralności z Harvardu. Problem jest...
  • Odpowiedz
i ktoś może nie zabić bo wie że to jest złe i sprzeczne z jego sumieniem.


@teobalda: No tak. Czyli państwo nie ma żadnego powodu, żeby karać tych, którzy nie uważają zabijania za złe. Bo to tylko kwestia sumienia.
  • Odpowiedz