Wpis z mikrobloga

@KomosaBiala: Wcześniejszy mój wpis pojawił się x2, ale gdy usunąłem jeden, to zniknęły oba. Stąd po czasie zredagowałem, uzupełniłem z pamięci i wkleiłem ponownie. Nie widziałem Twojej odpowiedzi.

Wracając do meritum - czyli wnioskuję z Twojej odpowiedzi, że jednak rozumiesz, że poszanowanie dla "naturalnego prawa do życia każdego człowieka" jest dla funkcjonowania społeczeństwa fundamentalne, bo inaczej stajemy się "zwierzętami" ?
  • Odpowiedz
jak byla na tyle biedna , zeby rozlozyc nogi niech będzie na tyle bogata zeby jechac na abordowy trip( ) zreszta jak sie konczy pewien wiek mysli się nad konsekwencja swoich działań, ruchansko to nie tylko zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AkyszLewusie: w zupełności się zgadzam, ale nie jestem też za tym, aby karać ludzi za seks, bo wątpię, by takiemu dziecku
  • Odpowiedz
Wracając do meritum - czyli wnioskuję z Twojej odpowiedzi, że jednak rozumiesz, że poszanowanie dla "naturalnego prawa do życia każdego człowieka" jest dla funkcjonowania społeczeństwa fundamentalne, bo inaczej stajemy się "zwierzętami" ?


@Zahary_pl: Nie, że "stajemy się zwierzętami", tylko że jednostki łatwiej współpracują dla wspólnego dobra, jeśli umówią się, że nie będą się nawzajem krzywdziły. Prawo stoi na straży tej umowy. Ale ta umowa może zawierać wyjątki - i zawiera, nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lakukaracza_: aborcja spoko, ale dla mężczyzn też. Nie może być tak że szmul broni się od odpowiedzialności i świadomie #!$%@? kogoś w dziecko bo

hehe trzeba znać możliwe konsekwencje seksu


jakby jej to nie dotyczyło bo ona cudownie udostępnia cipy i eogole jak śmiesz jej coś sugerować, a potem dobre chłopaki patrzą na świat zza krat zakładu produkcji produkującego w systemie 4 brygadowym
  • Odpowiedz
: aborcja na zyczenie , ale kogo matki , ojca? Kto ma decydowac sadzac po waszych chorych glowach to pewnie tylko matka xdd , czyli idac dalej wasza logika , jezeli samotna matka domaga sie alimentów , a ojciec nie chciał dziecka to powinno sie ja #!$%@? prądem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zreszta o czym wy gadacie idziesz uprawiac seks liczysz sie z konsekwencjami , to nie przedszkole.
  • Odpowiedz
@KomosaBiala: wszelkie wyjątki - niszczą cywilizację.

Grzech zawsze obraca się przeciwko człowiekowi - aborcja nie tylko zabija nienarodzone dzieci, ale również krzywdzi/rani kobiety na całe życie oraz degeneruje moralnie całe społeczeństwo..
  • Odpowiedz