Wpis z mikrobloga

@AkyszLewusie: Płód to nie dziecko ani tym bardziej człowiek. Zlepki komórek nie mają praw bo jeszcze trochę to ludzie twojego pokroju będą demonstrować za zakazem wycinania raka bo też ma prawo do życia.

Dopóki taki organizm nie będzie w stanie funkcjonować poza ciałem kobiety jest zwykłym pasożytem który nie powinień mieć praw jak człowiek tak jak nowotwory nie mają praw. Jeszcze trochę i plemnik będzie traktowany na równi z człowiekiem.
  • Odpowiedz
wszelkie wyjątki - niszczą cywilizację.


@Zahary_pl: Czyli jeśli ktoś zabije w samoobronie, to powinien być sądzony jak morderca, bo inaczej zniszczy to cywilizację? I wyjaśnij, w jaki sposób wyłączenie zarodków z prawa do życia niszczy cywilizację.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Planeta_odebete2: to chyba u ciebie z logiką coś nie tak xd ona mówi o płodach a ty o dziecku które się już urodziło. W większości cywilizowanych krajów aborcję można wykonać do 12 tygodnia. Płód to będzie człowiek a może i nie będzie człowiek, u wielu kobiet dochodzi do poronienia z bardzo wielu powodów. Picie i palenie w ciąży nie jest nigdzie zakazane, jeśli matka chce to może sobie pić i palić.
  • Odpowiedz
i tylko ty alfo i omego jestes w stanie stwierdzić czy jest to dziecko czy nie , zreszta dajcie ta aborcję lewusom mniej zjebow na świecie, bo ktos z zasadami i tak tego nie zrobi


@AkyszLewusie: No lewusy na Islandi dostali aborcje i to przymusową uszkodzonych płodów i zgadnij co się stało? xDDD Nie urodził się tam już ani jeden prawak, jedyny kraj wolny od ludzi z zespłem downa. Straszna wizja
  • Odpowiedz
to chyba u ciebie z logiką coś nie tak xd ona mówi o płodach a ty o dziecku które się już urodziło.


Dopsz. To nie do momentu przecięcia pępowiny, a do momentu wyciągnięcia ostatniej kończyny z dróg rodnych. Teraz lepiej?

W większości cywilizowanych krajów aborcję można wykonać do 12 tygodnia. Płód to będzie człowiek a może i nie będzie człowiek, u wielu kobiet dochodzi do poronienia z bardzo wielu powodów.


Może będzie,
  • Odpowiedz
jakby jej to nie dotyczyło bo ona cudownie udostępnia cipy i eogole jak śmiesz jej coś sugerować, a potem dobre chłopaki patrzą na świat zza krat zakładu produkcji produkującego w systemie 4 brygadowym


@performance_artist: Prawaki takie jak ten powinny mieć na szyi tabliczkę. Jak zajdziesz, to masz donosić za wszelką cenę a ja mam prawo do rezygnacji z alimentów. Wtedy jedyne co by poruchali, to ręka kołdra albo drugi prawak. Ale
  • Odpowiedz
@tell_llet: Co z tego, że nie wykryje? To nie wykrywalność jest zarzewiem problemu. Ideologia współczesnego katolicyzmu dopatrzy się tu człowieka bez względu na detekcję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@katuluu: czyli mów wprost masz #!$%@? na takie dzieci ale kobieta nie może zdecydować czy chce urodzić chore dziecko (pomijając fakt że powinniśmy dążyć do eliminowania takich zarodków od razu ) bo tobie się to nie podoba. Fakt przecież to jak wizyta u fryzjera raz ciach i kobieta zapomina ( ͡° ͜ʖ ͡°) dumny jestem z takich ludzi jak Ty. Życzę Ci samych zdrowych dzieci qumplu bo
  • Odpowiedz
@Wuxian: nie twierdze iż uposledzone plody musza byc donoszone. A ciaza dotyczy faceta o wiele bardziej niz lgbt ktorzy dzieci miec nie beda nigdy, przekaz takowym ze nie grasuje po swiecie poteżny inseminator ktory tylko patrzy jak by tu lesbijke zaplodnic
  • Odpowiedz