Wpis z mikrobloga

Dzisiaj trening w innym klimacie, na luzie :) To był ostatni większy trening upper a teraz deload, bo 6tygodni non stop jadę 1RM tydzień w tydzień, i już zacząłem to odczuwać.

Dynamic effort upper, czyli przeważnie 6-9x3 wyciskania. Dzisiaj zrobiłem 8x3, dzisiaj sam ciężar, bez gum/łańcuchów. Lekkie to było jak cholera, pomimo że czułem już ogromne zmęczenie szczególnie łap, barków.

Mając sam ciężar bez gum/łańcuchów trzeba się hamować, bo inaczej sztanga chce wypaść z dłoni, aż wyrywa barki :)

CG bench press 8x3 (170kg 4x3 + 180kg 4x3)
Incline bench wide 90x10 110x10 120x10 130x10
Incline skullcrushers 80kg 3x12
Incline bench rows low pulley 6x6 + Amrap
Triceps rope pushdown 3x12
Hammer curls 3x10

Teraz moim największym odkryciem są dodatkowe uchwyty do dolnego wyciągu które robią miejsce na mój bebech albo ławkę, znacząco zwiększają ROM i pozwalają mi naprawdę zupełnie inaczej poczuć plecy. Tak jak dzisiaj dostawiłem ławkę do dolnego wyciągu i w końcu mogłem się skupić na wiosłowaniu, na samych plecach i ich izolacji, a nie pomaganiu sobie resztą ciała

Na nagraniu ostatnia seria,z pauzami u góry, o których zawsze zapominam :P

Do poprawy jest na pewno leg drive który kuleje ostatnio, tracę napięcie po prostu, zapominam o tym w trakcie serii.

#silownia #sport #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf
IntruderXXL - Dzisiaj trening w innym klimacie, na luzie :) To był ostatni większy tr...
  • 22
to naturalna sila? Kurla nie wierzę, ze na czysto podnosisz tyle


@Brzozq: Słuchaj już nikt nie wierzy :) Ale tak naturalna siła, i jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii nie powiedziałem, bo już zdecydowałem że następny rok też dalej mam zamiar być naturalem, prawdziwym, lifetime.
Czy to oznacza, ze wczesniej bylo klucie?

Mam na mysli zanim postanowiles przestawic sie na natural


@BillyGugu: Nie było nic kłute nigdy, żadnych sarmów, ph, co tam jeszcze jest, nic nigdy nie brałem ani teraz ani rok temu ani osiem lat temu etc, nigdy. I dalej nie zamierzam tego robić, bo naprawdę ciągle uważam że to jeszcze nie czas, mam masę "gainsów" do zrobienia naturalnie jeszcze.
a co to za zmiana repertuaru muzycznego?


@151346136: Bo dzisiaj to nie był OGIEŃ... ani BITWA... Tylko luzzz przejście przez trening bez dodatkowego stresu, nakręcania się :) Bo naprawdę już zmęczenie jest potężne, czuje po prostu wszystkie mięśnie, stawy, bo zwykle gdzieś po 4 tygodnia robię jakąś formę deloadu, a tutaj 6tydzień bez żadnego deloadu wjechał.

będziesz robił jakies podsuowanie roku?

Ciekawi mnie o ile się poprawiłeś w ciągu roku, z
ale pseudoefrdryna na pewno była


@dssport: Wszystko wina lata... Alergie mam latem i ostatnio powiedziałem sobie dość i zamiast brać tabletek które brałem całe życie właściwie, stwierdziłem że czas na zmiany i zakupiłem różne inne tabletki.

I tak sobie łykałem... patrzę raz ulotkę a tam "informacja dla sportowców" czyli dla mnie bo w końcu sportowiec, atleta ze mnie... lek może spowodować pozytywyny wynik na kontroli antydopingowej xD.
więc #!$%@? nie natural wbijaj na jakiś porządny cykl ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dssport: Ale gdzie się spieszy? :) To jest właśnie najlepsze, że ciągle mam tego asa w rękawie, i on ciągle czeka żeby go użyć... a ja go ciągle go nie potrzebuje. A jak stwierdzę że już mi nie idzie, że naturalnie to stanęło... TO CYK, bomba i wynik robi się kosmiczny :D
zwykly zarcik. Jak juz stwierdzisz, ze to ten czas to mam nadzieje, ze oprocz opisu treningow tez bedziesz dokladnie opisywal co leci.


@dssport: Myślałem o tym... i szczerze mówiąc nic bym na ten temat nie mówił, poza tym że od razu bym ogłosił że przestaje być naturalem i następnie wyraźnie bym podkreślał że naturalem już nie jestem i już nigdy nie będę i tyle.

Bo jeżeli ja wejdę na bombę w