Wpis z mikrobloga

  • 28
@Notes Nawet w pierwszym momencie bym dał ci plusa, ale chamski komentarz jednego typa musiałaś w swojej rasistowskiej i seksistowskiej główce ekstrapolować na wszystkich facetów w Polsce. Jeżeli to są jakieś zawody w tym kto napisze bardziej spi346olony komentarz to jest tu na pewno zaciekła konkurencja.
  • Odpowiedz
@GratisLPG bo to zwykle slurwysynsrwo naśmiewać się z innych osób z powodu wyglądu zwłaszcza, że ludzie nie mają za dużego wpływu na pewne cechy genetyczne.
No ale super was rodzice wychowali. Powodzenia w przyszłości
@andrewasos nie. Nie trzeba płakać ale nie trzeba też wrzucać tej foty z tym durnym komentarzem.
  • Odpowiedz
@CheSlaw czyli musiało zaboleć. Jak kale bić to jest ok ale jak już Kalego pobili to niedobra jest. #!$%@? na twoje plusy. Widać jakimi hipokrytami jesteście.
Ostanio tu jakiś chlopak skakał z okna i pierwszy komentarz był taki, że pewnie był gnębiony i to na bank przez jakieś bogate dzieciaki. XD wykopki się zesraly… a co wykopki robią na drugi dzień? Wyśmiewają jakąś randomową dziewczynę która może mieć kompleksy i przez parę
  • Odpowiedz
  • 12
@Notes może przejdź się trochę, ochłoń i przeczytaj jeszcze raz mój wcześniejszy komentarz gdzie zacząłem go od tego że zgadzam się że jest to nieśmieszne (bo to znaczy że chciałem w pierwszym momencie dać ci plusa) i chamskie. czy po prostu gardzisz wszystkimi facetami bo umiesz operować tylko na takim poziomie postrzegania rzeczywistości? to by się zgadzało z tym na co zwróciłem uwagę wcześniej - rasizm i seksizm - widzisz narodowość czy
  • Odpowiedz
Obrzydliwy hejt.Widziałem tą dziewczynę na tiktoku.Ma super zainteresowania ,bardzo lubi książki,ale kij z tym,dziesiątki podobnych hejterskich komentarzy z którymi dziewczyna sobie niestety nie radzi.Złe traktowanie ludzi tylko przez ich wygląd jest bardzo niefajne.
  • Odpowiedz