Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hora_guowa:

Na kupowanie btc i trzymanie o to już chyba trochę za późno o pare lat


No jesli tak uważasz to po co pytasz w co inwestować, skoro wiesz lepiej ? BTC w dalszym ciągu jest opłacalne jeśli chodzi o inwestycje. Jesli czekasz na złoty strzał to nikt na dzień dzisiejszy Ci nie odpowie. Możemy jedynie spekulować co wystrzeli a większość i tak zależy od tego jak stoi BTC. Możesz np
@arkadi2020: nie uwazasz ze te wskazniki przy braku doplywu kapitalu to nie za bardzo mogą zadziałać?

Na dana chwile nie widze powodu po co ktos mialby ryzykowac windowanie kursu, nie majac pewnosci zmiany nastroju na rynku. Obserwowalem na 3 gieldach rownoczesnie kilka prob wybicia kursu, szczegolnie z koncowki pazdziernika na btc, kilka godzin (z przerwami) to był niezly film akcji.
25/26 pazdziernika i kolejne mniejsze wybicia konczyly sie poddaniem. To nie
@Fang: wskazniki pokazuja nastroje na rynku i tylko pod takim kątem patrzę. Mowiąc że bede sie rozstawiał przy 40$ nie miałem na myśli momentalnego windowania kursu czy też jakiegoś ath. Każdy patrzy na wykres tak jak chce go widzieć. Ja staram sie nie myslec kategoriami wybija, nie wybija. Okreslam zakres ruchu możliwe strefy odreagowania i na podstawie tego wyrokuje. Przykładowo na BTC czekam aż zjedzie poniżej 6k$ zgodnie z moją analizą
@arkadi2020: Nie podważam twojego podejscia, bo się z nim zgadzam co do metody i tego jak bywalo w przeszlosci. Jednak wydaje mi sie, ze tym razem bedzie inaczej. 50% portfela sprzedałem ledwo wychodzac na zero w ostatnim kwartale. Zostawilem ada, dash, tron, troche neo i bch.
Przyjalem strategie na podstawie oceny subiektywnej, ze ludzie sa obkupieni w btc na dosc wysokich poziomach. Zakladam, ze nawet spadek do 5k nie spowoduje wykrwawiania.
@Fang: Sile nabywcza upatruje w instytucjach i bakkt ktory podobno nie wypalil, a mi po prostu sie wydaje ze instytucje powoli skrupulatnie powiekszaja swoje portfele. Spadek btc widze właśnie z chęci wyczyszczenia słabych rąk. I odbicia poziomów przed faktycznym wystrzałem. Głowne rynki kryptowalut to rynki pochodne, lewarowane wiec to tam odbywa sie walka i dla wiekszości spadek w okolice 5k$ uruchamia MG i czyści portfele. W czasach spowolnienia i ujemnie oprocentowanych