Wpis z mikrobloga

Co się stało z Wojną Idei i jak można pomóc
Mój kanał mający ponad 100 tys subskrypcji i kilkanaście milionów łącznych wyświetleń zniknął z YouTube już ponad tydzień temu. Na moje usilne i ponawiane pytania YouTube odpisał mi że “nie mogą podać mi żadnych informacji”. Wygląda na to, że jedynym sposobem na dowiedzenie się czegoś jest nagłośnienie tej sprawy i nadzieja, że ktoś z YouTube to usłyszy i odpowie. Dlatego jeśli nie podoba Ci się że YouTube tak traktuje twórców to podaj dalej grafikę i zainteresuj tym innych aby jak najwięcej ludzi zapytało “Co się stało z Wojną Idei?” Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/5247117/co-sie-stalo-z-wojna-idei-i-jak-mozna-pomoc/

#wojnaidei #afera #polska #youtube
wojna_idei - Co się stało z Wojną Idei i jak można pomóc
Mój kanał mający ponad 100 ...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojna_idei: a czemu mają Ci się z czegokolwiek tłumaczyć? Jeżeli dostałeś bana, na tak liberalnej platformie jak yt, to musiałeś mieć serio #!$%@? treści i dobrze zrobili banując to
  • Odpowiedz
i dobrze bo jestes nieobiektywny i glosisz falszywe informacje. A jak nie pasuje to nie plaku plaku


@mateosz_inbecki: Ty też jesteś nieobiektywny w swoich twierdzeniach więc czas na #usunkonto i załóż sobie swój portal gdzie własne wysrywy zaczniesz wypisywać.
Niezła mentalność typowego lewaka - JA mam rację "obiektywną" a ty jak się ze mną nie zgadasz to nie jesteś "obiektywny" więc trzeba ciebie uciszyć.
  • Odpowiedz
Czytam te komentarze i nie wierzę. To ze ktoś się nie zgadza z poglądami autora to jedno, ale czy Wy na prawdę nie widzicie nic złego w tym że Youtube usuwa kanał z 100k subów i przez tydzień nie jest w stanie powiedzieć dlaczego? Serio? Wszystko spoko, rozejść się?
  • Odpowiedz
@Ballabird malymi kroczkami Ci wywalą, banują i blokują za jakieś urojenia. Mialem film rodzinny gdzie kumpel pil piwo a obok 2 latka w pieluszce i ban bo pozglaszał ktoś zanim ustawilem na niepubliczny.

Zero konkretów, bany profilaktyczne, bez uzasadnień BO TAK. Chyba niewiele masz do czynienia od strony twórcy z tym. Widać po filmach popularnych twórców jak w chory sposób "poprawne" muszą być
  • Odpowiedz
@Ballabird już nie mówiąc o drugiej stronie medalu czyli tzw pokoleniu płatków śniegu którzy czują się urażeni bo ktoś myśli inaczej. No #!$%@? rzeczywiście, ein volk ein reich ein führer, musimy być jednomyślni xD

Popatrz ile płatków sie tu ujawniło.
  • Odpowiedz
@MolibdenowyTadeusz: brzmi jakby Ci zrobili favor usuwając to, biorąc pod uwagę ile jest #!$%@? w necie, które polują na tego typu treści

już nie mówiąc o drugiej stronie medalu czyli tzw pokoleniu płatków śniegu którzy czują się urażeni bo ktoś myśli inaczej. No #!$%@? rzeczywiście, ein volk ein reich ein führer, musimy być jednomyślni xD


Lol, i ty byś się #!$%@? zdziwił xD polecam obejrzeć ten film https://youtu.be/ll8zGaWhofU

„Płatki śniegu”
  • Odpowiedz