Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AryanWonderBoi: ja kupuję YT bo mogę wygodnie pobierać sobie jedynym naciśnięciem palca ciekawe filmy, czy koncerty i oglądać w pociągu gdzie nie zawsze jest zasięg, albo słuchać na zablokowanym ekranie:) no i nie ma reklam
  • Odpowiedz
@fiberian_hufky76: @AryanWonderBoi: zgadzam się, spotify niedorasta do pięt YT. Większość utworów jest nawet lepiej wykonana na YT. Nie mówiąc o całej masie fanowskiej amatorskiej muzyki, których nie ma na spotify oraz podcastach, wykładach, konferencjach itd itd
Od zawsze mówiłem, że youtube premium zniszczy spotifaja ale nie wiedziałem, że YT przyjmie taka denerwującą politykę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AryanWonderBoi: @fiberian_hufky76: wszystkie funkcje premium można spokojnie mieć korzystając z yt poprzez przeglądarkę. Jeżeli nie chcecie reklam to polecam Brave lub jakąkolwiek inną blokująca reklamy na telefon. Do tego dochodzi słuchanie w tle i inne bajery
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: ja też kk korzystam z YT premium i bardzo sobie chwalę, 24pln co miesiąc to nie jest jakaś cena z kosmosu a udogodnienia są znaczne. Mnie początkowo przekonała możliwość słuchania yt w tle w trakcie korzystania z telefonu, czy przy jego zablokowaniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@AryanWonderBoi przeciez yt premium jest zajebiste, najwieksza baza muzyki jakiej chcesz i filmów , zadnych reklam niczego i działa duzo lepiej niz spotify który jest duzo biedniejszy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wszystkie funkcje premium można spokojnie mieć korzystając z yt poprzez przeglądarkę. Jeżeli nie chcecie reklam to polecam Brave lub jakąkolwiek inną blokująca reklamy na telefon. Do tego dochodzi słuchanie w tle i inne bajery
@jaywalker: zainstalowałem Brave trzeba się jakoś nagimanstykować żeby yt działał w tle?
  • Odpowiedz