Wpis z mikrobloga

Pawełek Opydo nigdy nie był według mnie zbytnio lotnym człowiekiem, i mimo że lubiłem słuchać kiedyś podcast jego i Zwierza Popkulturalnego (której opinie i uwagi są jakkolwiek wartościowe, czego nie można powiedzieć o Opydziątku), ale teraz to już nie mam wątpliwości jakim sortem człowieka jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Klapki na oczach i wypranie mózgu lvl Max Kolonko. #youtube #p0lka #feminizm #betacuck #bialyrycerz #neuropa #4konserwy #przegryw #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert #spermiarz #spermiarzeztindera #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #redpill #redpillhandbook #mgtow @meskiglos @Thachi #feminazizm #polskiyoutube @Ulany_Utopiec
N.....y - Pawełek Opydo nigdy nie był według mnie zbytnio lotnym człowiekiem, i mimo ...

źródło: comment_FC7UjJNXqoGF679yDX6mOqt1OoA8VMps.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: kiedyś napisałem coś z prywatnego konta, to jego psychofani zaczęli mnie atakować, zaczęli grzebać w google, by znaleźć jakieś prywatne rzeczy na mnie, zaczęli robić heheszki z moich tekstów jak byłem jeszcze w liceum. A on jeszcze cieszył michę z tego. To śmieć, nie człowiek. Człowiek na poziomie nie atakuje ad personam.

Mnie to nie rusza, bo mam twardą psychikę jak Jarosław #!$%@? bez "s", ale ktoś o słabszych
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: Najbardziej zasłynął chyba tym jak ciągnął laskę Kominkowi (aka JasonHunt) w recenzji jego książki pt Thorn, którą większość innych recenzentów oceniło jako gniot. No i w ogóle dzban.
Paweł "Thorn mnie #!$%@?ł" Opydo. Nie zapominajmy o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@meskiglos: To jest standard w zachowaniach dzisiejszych twórców w sieci którzy udają progresywnych i otwartych, a mają w sobie tyle samo jadu co niejeden toksyczny naziol. Bardzo drażliwi na swoim punkcie, ale do szydzenia z innych pierwsi w kolejce.
  • Odpowiedz
@Alpha_Male: To co pisze Opydo jest tak oderwane od świata. Czy on myśli że problem ojców w sądzie to jakiś błąd statystyczny? Facet jest tak ograniczony i nieświadomy tego co się dzieje wokół niego, to daje doskonały obraz dyskusji z feministkami - wyparcie, racjonalizacja, szydera, zero merytoryki. Jednym słowem, mentalna zgnilizna.
  • Odpowiedz