Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FHA96: mam 31, brodę, 193cm, 120kg a i tak mnie o dowód proszą ( ͡° ʖ̯ ͡°). Czasem nawet jak z córką jestem na zakupach...
  • Odpowiedz
@FHA96: ostatnio byłem na konwencie w Opolu i odbywał się panel poświęcony tematyce seksu wśród wampirów. Jako że panel był dozwolony dla osób od 18 roku życia to wszystkim uczestnikom sprawdzali dowody osobiste, nawet brodatym kucom. Co więcej tydzień później byłem na konwencie w Rybniku i pomimo znacznie bardziej ordynarnych treści na panelach była sama. gdzie była prawie sama młodzież dowodów nie sprawdzali.
  • Odpowiedz
@FHA96
@msichal
@Meivels ogólnie wiecie, dla mnie to jest trochę śmieszne, że piwo 0% czyli bez alkoholu nie każdy może sobie kupić, bo to zależy od humoru kasjerki czy "regulaminu" sklepu :D
Ale z drugiej strony ja też staram się ich zrozumiec, bo być może są pod ścisłą obserwacją i po co mam robić jej pod górę :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirek_januszy: Nie mówię, że to wcale nie jest absurd, ale, jak już mówiłam, szkoda mi czasu i nerwów, by kupić sobie napój, który wypiję w parę minut. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z obserwacji wiem, że niektórzy są po prostu niedoinformowani.
  • Odpowiedz