Wpis z mikrobloga

tak wygląda kierownica w czasie jazdy na wprost, po ustawianiu zbieżności w profesjonalnym, autoryzowanym i drogim serwisie pojazdów ciężarowych. Dodawać który to, czy tylko im niepotrzebnie reklamę zrobię?

czy to może taka tradycja i za jakiś czas jak pojadę wymienić opony, to odkręcą, zdejmą, wymienią, ale założyć na miejsce będę już musiał sam, gdzieś indziej, albo u nich, ale na sąsiednim stanowisku i oczywiście odpłatnie?

#bialystok #mechanikasamochodowa #trzymaczkierownicy
Pobierz totalski - tak wygląda kierownica w czasie jazdy na wprost, po ustawianiu zbieżności ...
źródło: comment_Dd6tmIG7wubSTu2iTTeMUN5WGZeJNpwM.jpg
  • 59
@Nuggerath: jeżdżę głównie po nocy to i tak nie widać :-) Ale fakt, inaczej kierownica w ręku leży i już się dziwne błędy w torze jazdy zdarzyły. Drobne to drobne, ale jak się takie drobiazgi zbiorą do kupy, to prosta droga do przypału
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@totalski: a weź, też byłem na ustawianiu geometrii, zakład najbardziej polecany we Wrocławiu. Ustawili zbieżność, ale nie ustawili na nowo czujników przy wahaczach i mam teraz choinkę, że auto nie może wypoziomować ksenonów i skrętne też nie działają
@totalski: Dwoń do centrali, może zaproponują inny punkt, gdzie Ci to zrobią za darmo. A jak nie to pisz oficjalną reklamację (o zwrot hajsu za usługę albo pokrycie strat) czy wezwanie do zapłaty oczywiście z pokwitowaniem odbioru i jak to nic nie da, to do sądu jazda z #!$%@?.

A no i jakbyś to jednak robił na własną rękę, to zadbaj o fakturę za to, żeby móc się sądzić o pokrycie
@totalski: w Kielcach, jednym serwisie miałem podobnie. Kierownica była ok, wymiana drążków (czy tam czegoś) i trzeba ustawić. Kierownica jak u Ciebie, wracam - reklamacja. Kierownica w drugą stronę.... wracam - nie da się! Auto ma krzywe zawieszenie.... #!$%@?łem się, pojechałem gdzie indziej - tam się dało, tam zawieszenie było proste...