Wpis z mikrobloga

tak wygląda kierownica w czasie jazdy na wprost, po ustawianiu zbieżności w profesjonalnym, autoryzowanym i drogim serwisie pojazdów ciężarowych. Dodawać który to, czy tylko im niepotrzebnie reklamę zrobię?

czy to może taka tradycja i za jakiś czas jak pojadę wymienić opony, to odkręcą, zdejmą, wymienią, ale założyć na miejsce będę już musiał sam, gdzieś indziej, albo u nich, ale na sąsiednim stanowisku i oczywiście odpłatnie?

#bialystok #mechanikasamochodowa #trzymaczkierownicy
totalski - tak wygląda kierownica w czasie jazdy na wprost, po ustawianiu zbieżności ...

źródło: comment_Dd6tmIG7wubSTu2iTTeMUN5WGZeJNpwM.jpg

Pobierz
  • 59
@drk001: powiedzieli że nie ustawią tego i hój. oni mieli ustawić zbieżność i ustawili (ale czy dobrze to nie wiem - samochód zrobił się trudny do jazdy, ale być może to tylko wina nowych, wysokich opon) A "krzywa kierownica to nie zbieżność" I oni się tym nie zajmują. I nawet mi latareczką poświecił gdzie mam sobie główny drążek kierowniczy rozebrać i przeregulować
@Heady1991: 250zł za to wzięli. Firmowy mechanik to poprawi. Jak tylko znajdzie czas bo na serio za dobry jest i doby mu brakuje. Tylko irytuje :-) fakt, że będzie to poprawiał na polu, na oko. A oni mieli wszystko na kanale, ścieżce diagnostycznej i na założonych laserach