Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki!
Trochę się boję to napisać, ale dobra xD
Generalnie w notino jest ten kodzik -15% i w związku z tym mamy TF Tobacco Vanille za 1350 zł za 250 ml, co daje nam cenę 5.4 zł/ml!
I teraz się zaczynają schody. No mi się nie widzi tego rozbierać, szczerze to się trochę cykam.
Aczkolwiek... Jakby ktoś chciał to rozebrać to mogę wziąć od ręki 100 ml (poważnie) z flakonem.
Jak nie to może znajdzie się ktoś kto chciałby wziąć to ze mną na pół? lub np. 3 osoby po 50 ml (tak, wiem że to mało realne, ale może się znajdzie jakiś taki pogięty człowiek jak ja)

Będzie ktoś to rozbierał lub chciałby to kupić ze mną w większej ilości ml? Nie chcę się bawić w rozbiórkę po 10 ml, naprawdę się cykam to rozbierać w taki sposób.
Niby to nie jest do końca #rozbiorka, ale dla zasięgu otaguję.
Jpg pożyczone z notino, dla uwagi.

#perfumy
Wrilan - Cześć Mireczki!
Trochę się boję to napisać, ale dobra xD
Generalnie w noti...

źródło: comment_lrFHdu9476RszQCEnTacGWI7Wko26ifX.jpg

Pobierz
  • 91
@MMM22: Ja już ostatnio robiłem rozbiórkę, chyba nikt nie narzekał na co do dostał. Ale jak rozlewałem Uomo czy tam Cyrusa to #!$%@? nawet jakbym wylał połowę, a tu... no jednak nie będzie tak do końca #!$%@? xD
@Wrilan: Orientuje się ktoś czy notino dodaje do tych butli osobny atomizer Toma Forda? Kiedyś obiło mi się o uszy, że zagraniczne sklepy dodają takie atomizery w pakiecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)