Wpis z mikrobloga

Dziś w Raporcie Mniejszości zapraszam na spotkanie w klimacie literacko-growo-muzycznym. Pojawi się kilka słów na temat filmu "Pół Wieku Poezji Później", którego premiera została przesunięta, jak się wydaje, po raz ostatni. Posłuchamy też muzyki inspirowanej zarówno wiedźmińską sagą książkową, jak i trylogią "grową".

Wspominałem o książkach, w ramach tej części programu w ramach #rozdajo będzie można do swojej domowej biblioteczki dołączyć "Całą Orsinię", tom zawierający opowiadania, powieść i inne utwory Ursuli Le Guin związane właśnie z tą stworzoną przez nią krainą wyobraźni, zebrane w jedną (bardzo pokaźną) całość. Wszyscy sympatycy fantastyki na najwyższym poziomie powinni być zatem czujni. Coś dla siebie znajdą też fani sportu. W I kwartale przyszłego roku ukaże się długo oczekiwana przez fanów serii książka "Footballa Manager Stole My Life" w końcu przetłumaczona na polski. W naszym języku jej tytuł to "Football Manager to moje życie". Książka zawiera nieraz niesamowite, nieraz dające do myślenia opowieści o bardzo zagorzałych graczach w FM-a, którym gra naprawdę namieszała w życiu. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej nieco więcej, zapraszam dziś o 19:05 do Radia Bon Ton.

Słuchać możecie pod tym adresem.

Zachęcam również do śledzenia tagu #audycjaraportmniejszosci . Stopniowo jest Was coraz więcej, co mnie bardzo cieszy. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co dzieje się w programie, zapraszam do obserwowania.

Garść niezbędnych linków:

Internetowy player do słuchania: KLIK!
Fanpage na FB: KLIK!
Archiwum na stronie internetowej, gdzie możecie zapoznać się z poprzednimi odcinkami: KLIK!
Pierwszy wpis, w którym wyjaśniam co, jak i dlaczego: KLIK!

#audycjaraportmniejszosci #rozdajo #ksiazki #filmy #wiedzmin #gry #fantasy #fantastyka #muzyka #radio #podcast #footballmanager
PussyDestroyer1995 - Dziś w Raporcie Mniejszości zapraszam na spotkanie w klimacie li...

źródło: comment_MHQH1DXSB5Jo2TekG2MLEIUwnlmV0SvH.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach