Wpis z mikrobloga

Mój mąż wpadł na genialny pomysł!

Okazało się, że w tym roku we #wroclaw na #jarmarkbozonarodzeniowy w rynku, cena grzańca wzrosła o 2 zł w porównaniu do roku zeszłego, a cena kaucji za ten #!$%@? butek o 5 zł. Czyly wychodzi, że jak chcecie się napić we dwie osoby tego sztucznego grzańca, to musicie mieć 54 zeta.

Małżonek mój zaproponował, żeby kupić sobie wino, zrobić grzańca porządnego w domu, kupić termos, który ma w zakrętce 2 kubki i iść na rynek i pić to swoje wśród ludzi xD Genialne! Właśnie obczajam termosy litrowe xD

#logikaniebieskichpaskow #protip #heheszki
Pobierz julianna_cebulanna - Mój mąż wpadł na genialny pomysł!

Okazało się, że w tym roku ...
źródło: comment_yiAfj83uql52LivslKSZqJuCdiwz2yv0.jpg
  • 59
Mój mąż wpadł na genialny pomysł!


@julianna_cebulanna:
Moja żona wpadła na genialny pomysł!

Dowiedziała się, że "kurtosz kołacz" (czy jak to gówno się nazywa) kosztuje o 1zł więcej niż rok temu, więc zaproponowała, żeby zupełnie olać ten wujowy jarmark, tak jak rok i dwa lata temu. Koniec historii.

Małżonek mój


Małżonek / małżonka to mąż / żona osoby, z którą jesteśmy w oficjalnych kontaktach, a nie swój mąż, swoja żona.
@julianna_cebulanna:

Moja różowa wpadła na genialny pomysł!

Skoro w restauracjach placi sie za jedzenie 20-40 zl za osobe i do tego kilkanascie za piwo, to jak chcecie razem cos zjesc i popic to musicie miec ze 100 zl.
Powiedziala, ze lepiej kupic gotowe dania i piwerko w biedronce, danie odgrzac a piwko schlodzic w domu i tak isc na dwor usiasc na lawce kolo ogrodka piwnego i jesc swoje wsrod ludzi.
@julianna_cebulanna: Popatrz na to od strony "złodzieja prywaciarza"
wg: https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/56,35612,19366043,jarmark-bozonarodzeniowy-wroclaw,,5.html
Cena wynajmu jednego stoiska wynosi od 210 do nawet 360 zł netto za dzień.
Czyli około 11,070 zł brutto za miesiąc
Taka buda drewniana minimalnie strzelam, że kosztuje 30 tyś zł
W środku prąd, woda, wszystkie naklejki sanepidowe, utrzymanie czystości etc.
Pracuje tam parę osób każda kosztuje jakieś ~2500 na miesiąc?

7zł za kubek 250ml grzańca koszt tego to jakieś 3
Małżonek mój zaproponował, żeby kupić sobie wino, zrobić grzańca porządnego w domu, kupić termos, który ma w zakrętce 2 kubki i iść na rynek i pić to swoje wśród ludzi xD Genialne! Właśnie obczajam termosy litrowe xD


@julianna_cebulanna: :OOOOOOOOOOOOOOOOO

I sam na to wpadł czy ktoś mu pomagał? Ale zazdroszczę takiego zaradnego męża!!!
@julianna_cebulanna pojechałem wczoraj do Wrocławia żeby się przespacerowac po tym jarmarku bo miałem fajne wspomnienia z wizyty parę lat wstecz, ale nie warto było. Strasznie się to rozroslo i tłumy są tak duże, że to nie ma w ogóle sensu.