Wpis z mikrobloga

@Kruszyn99: Jeżeli możesz przetrzymać to np. 10 lat to zdecydowanie bitcoin. Jak kupisz teraz bitcoina za 7 tys. zł to gwarantuję ci, że za 10 lat będzie miął z tego 70 tys. zł minimum. Jak nie to ja zwracam ci te 7 tys. zł.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: można z tobą podpisać jakąś umowę na te 10 lat? :)
co do kursu BTC nie był bym taki pewny, wzrost może być powolny, stopniowy i rozłożyc się na 100lat co nie zmienia faktu że wzrosty są nieuniknione i na pewno lepiej kupić dzisiaj bitcoiny niż wchodzić w jakieś piramidy zaproponowane przez @pszymczyk2 czy np kupowanie jakiejś innej kryptowaluty
  • Odpowiedz
MINTOS

@pszymczyk2:
W chwili obecnej większość pożyczek oprocentowana poniżej 10% co faktycznie daje znacznie mniej niż 6 % netto gdyż wiele opóźnionych pożyczek nie wypłaca kary i wisi sobie w próżni przez 2-3 miesiące i za ten okres nic nie zarabiamy, inne firmy skupują znowu swoje pożyczki przed ich końcem wiec inwestujemy w pożyczkę na której możemy np zarobić 12 procent netto w skali roku a firma jeśli jest sporo chętnych
  • Odpowiedz
@plaisant: Oczywiście, że tak. W przeciwieństwie do 99 % osób z tagu nie jestem osobą anonimową. Zawsze podpisuję się pełnym nazwiskiem - Ryszard Zbigniew Wiśniewski. Podawałem nawet adres zamieszkania, mieszkam w wieżowcu tuż obok Mc Donalda w Piotrkowie Trybunalskim (jest tylko jeden). Zapraszam, możemy wyskoczyć na jakiegoś czisa czy Big Maca i obgadać szegóły.
  • Odpowiedz
@plaisant: ahhah, nie to tak nie działa :D pożyczki można sprzedać na rynku wtórnym. Pożyczki mają też gwarancję wykupu i jeśli ktoś inwestuje w kredyty w skali A,B to jeszcze nigdy nie stracil kasy
  • Odpowiedz
@pszymczyk2: Inwestuje na platformie mintos od około 2 lat. Mam około 50 pożyczek w PLN i 10 w Euro i wszystko było ok, regularne spłaty lub w przypadku ich braku odkup pożyczek aż do lipca tego roku gdy pożyczki firmy Aforti przestały się spłacać oraz przestały być wykupywane. Pożyczki z gwarancją wykupu oczywiście. Mintos niby coś tam działa w tej kwestii, ale ja żadnych efektów tego działania nie zauważyłem. Wychodzi więc
  • Odpowiedz
@pszymczyk2: Wcale nie wychodzi takie oprocentowanie jak wyświetla się na suporcie pisze 11 procent a to jest tak jakby były spłacane pożyczki a spłaca się może 30 procent max w terminie wię pożyczka na 11 procent rocznie na miesiąc np nie da i jest uziemiona na 2 miesiące bez oprocentowania to powinno być liczone tak 11 procent pożyczka na miesiąc i dwa miesiące do spłaty gwarantowanej za darmo czyli 11 na
  • Odpowiedz
@pszymczyk2:
Tragiczna obsługa klienta

Tragiczna obsługa klienta - odpowiedź na e-maila zajmuje Mintosowi 10 dni !!. Niejasne i niejednoznaczne odpowiedzi konsultantów, przetrzymywanie wypłacanych pieniędzy.
  • Odpowiedz