Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pszymczyk2: kierujesz Mirków na szemrane inwestycje, które nie są regulowane. Powiedz mi dlaczego mam używać tych platform zamiast etf typu s&p500 gdzie mam kilkanaście procent na czysto do tego legalnie i bezpiecznie. Słucham pana
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pszymczyk2: czekam. Normalnie się nie dopominam, ale widzę, że komentujesz inne posty a tu nagle jesteś cichy, więc proszę odpowiedz jak mirki maja zarobić na tych twoich naganianych inwestycjach zamiast zainwestować w coś pewnego? Już nawet BTC jest pewniejszy.
Ps. Ten kamień w mojej ręce to 2 do 3 milionów funtów.

PS2. @kruszyn99 uważaj na naciągaczy, tak jak mówiłem kup sobie kanapę, przynajmniej nie stracisz kasy na tym
@blinxdxb: nie chce kanapy, ja mam wszystko co bym chciał, i nie martw się nie jestem naiwny, chodzi o to ze chciałbym zainwestować sobie trochę pieniędzy, ot tak, szukam pomysłów ale nie widzę tu żadnych konkretnych mądrych pomysłów więc chyba sam coś będę musiał wymyslec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pszymczyk2: no rozpisales się na górze i w twoim profilu i jesteś naganiaczem typowym, a jak ktoś pyta o konkrety to nie chce Ci się nagle rozpisywać. Zachęc mnie do inwestycji w te nieregulowane pożyczki