Wpis z mikrobloga

Jedziemy z rozbiórką BF 2019 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Initio Oud for Greatness 10.50zł/ml - Ten zapach kupuje się dla bazy ! Mamy tu vibe baccarat 540 przykryty oudem i skórą w stylu MEMO, czyli delikatnie ale bardzo męsko i jakkolwiek to brzmi seksualnie męsko. Zapach do dobrego outfitu, podkreślający wręcz pozycję mężczyzny. Parametry kosmiczne, po całej nocy ciągle czuję ten zapach z nawet lekką projekcją.
Zostawiam Wam 50ml.
Parfumo.net

2. Byredo Rose of No Mans Land 6.6zł/ml - Moje najnowsze odkrycie i miłość, to był mój must have na BF.
W 80% wspaniały Tom Ford Noir de Noir, a w 20% jest od niego lepszy bardziej naturalny w stylu szwedzkiego Byredo. Parametry jak na Byredo zaskakująco dobre. Przy okazji, jeden z najwyżej oceniony zapachów Byredo na parfumo.net
Zostawiam Wam 60ml.
Parfumo.net

3. Byredo Bal d'Afrique 6.5zł/ml Trzy razy podchodziłem do niego w Notino i 3 razy chciałem dla cebuli go odrzucić z listy. Nie da się, bo to przepiękny uniwersalny zapach. Razem z @KaraczenMasta stwierdziliśmy że musimy mieć po flakonie mimo iż parametry przeciętne. Zapach dla każdego na wszystkie okazje i każdą porę roku. Nie nachalny projekcją ale przepiękny.
Zostawiam Wam 60ml.
Parfumo.net

5. Tauer Une Rose De Candahar 11.20zł/ml Cena -15% od standardowej a i tak produkt w Europie niemal już niedostępny. Totalny unikat z róż które coraz rzadziej pozyskuje się z Afganistanu. Już dawno go szukaliśmy z córką, do tej pory był za ~13zł/ml. Tylko jeden flakon w tej cenie.
Zostawiam Wam 25ml.
Parfumo.net

Dodatkowo:
6. Stephane Humbert Lucas Rose De Petra - 69zł 10ml. Gotowy dekant, bez użycia, odlewka ode mnie.
Róża Bułgarska, liczi i kardamon. Bardzo męskie podejście do róży.

Paczkomat 15zł, dekant 5/10/15/20/30ml +3zł.
Rozbieram max dwa flakony jednego zapachu. Drugi flakon najwyższa deklaracja.


Miałem wołać:
@zakoo @kocia_morda @ochar @przemilcze: @vizori: @Minister122: @boa_dupczyciel: @ZnubionekFan: @Agrael91: @zajebojca: @Qprs: @rafcio9393: @olrajt: @Quimeen: @anward: @Monetarypath: @LondonGrammar: @Piotreeek91: @tage: @Qfarcowy: @Mayster90: @welanski: @sieszek: @ortopliss: @se2a: @HighlandCattle: @alvaro1989
#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - Jedziemy z rozbiórką BF 2019 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Initio Oud for Greatness 1...

źródło: comment_bemrMBrnMlmU97q7NGKKOlFaOV2OBGik.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: dołóżmy
Byredo Bal d'Afrique 10 ml
Initio Oud for Greatness 5 ml

Dzięki wielkie, akurat wszedłem na sekundę, szef nie widzi ;) Tak że Twój post z moją deklaracją + dokładam jeszcze te 2 (zsumować).
  • Odpowiedz