Wpis z mikrobloga

Nie udało mi się życie, zmarnowałem. Uciekłem od pierwszej jedynej miłości, potem ożeniłem się bez miłości. Jedyna istota, którą kocham, mój syn, wychowywał się w piekle mojego małżeństwa, tak jak ja wychowywałem się w piekle małżeństwa moich rodziców. A myśl, że mój Sylwunio będzie tak samo nieszczęśliwy jak ja, łamie mi serce. Praca, która była moim powołaniem, okazała się udręką za grosze. Zabija mnie samotność, którą sam sobie zgotowałem. Nikt i nic mnie już nie czeka. Nie widzę przed sobą przyszłości, jestem w proszku, w rozsypce. Wypalony, rozmontowany. Śmiertelnie zmęczony, chociaż niczego w życiu nie dokonałem. Muszę przystanąć w biegu, chociaż nigdzie nie dobiegłem. I odpocząć, odpocząć za wszelką cenę.
#feels #film #przemyslenia
Horkheimer - Nie udało mi się życie, zmarnowałem. Uciekłem od pierwszej jedynej miłoś...

źródło: comment_tshy2dq4SU2gepKtsI69r739qMxtablN.jpg

Pobierz
  • 59
@GajuPrzegryw: Bardzo wiele osób (w tym ja) po prostu po raz pierwszy oglądało go w wieku 10-11 lat, bo to taki śmieszny film z przekleństwami "dziubek że nie ma #!$%@? we wsi Mati czaisz? haha" i potem mając 14 lat i oglądając go po raz drugi nożna było śmiało powiedzieć "I'm 14 and this is deep". Stąd się wziął ten wyświechtany już na wszystkie strony komentarz o dojrzewaniu i zmianie w
@azertyazerty: Każdemu komu podobał się "Dzień Świra", wywoływał współczucie czy śmieszył, polecam "Trociny" Krzysztofa Vargi. W zasadzie książkowy odpowiednik.

Podobno jakiś złodziej zostawił ebooka tutaj: https://chomikuj.pl/Bevitore/Dokumenty/EPUB2c+MOBI2c+PDF/Krzysztof+Varga+-+Trociny,5835698899.zip(archive)

§ Proszę nie klikać w ten link, nie ściągać - korzystanie z chomika i innych tego typu portali powinno być napiętnowane.
§ A w ogóle to nie jest link tylko losowe literki.
§ ktoś obcy usiadł przy moim komputerze i napisał ten komentarz
rentiever - @azertyazerty: Każdemu komu podobał się "Dzień Świra", wywoływał współczu...

źródło: comment_IBAzzRuMAB5udxzUu03IZsdpYvKFTL3D.jpg

Pobierz
@Methelin: @GajuPrzegryw: @skalar_neonka: Ale ten film jest komedią. To typowa historia polaczka-nieudacznika, który całe życie twierdził że jest wyjątkowy i wybitny, a rzeczywistość kopnęła go prosto w twarz, i teraz widz może podziwiać piekło które zgotował sobie przez własne ego. Nie ma tu jakiejs tragedii, przeciez ten człowiek przez wiekszosc czasu umęcza sie wymyślonymi problemami, ze skwaszoną miną typowego polaka chodzi po świecie i szuka problemów i awantur, wszystko