Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, mam pytanie dotyczące seksu, a mianowicie uniknięcia wpadki.
Mam dziewczynę, z którą przymierzamy się do naszego "pierwszego razu". Rozmawialiśmy już sporo na ten temat, ale przed chwilą pomyślałem o pewnym "scenariuszu", który nie wiem, czy jest w ogóle możliwy, a jeżeli tak, to jak go wyeliminować? Opisze wszystko w punktach po kolei, przy czym jeszcze tylko dodam, że naszym jedynym zabezpieczeniem są prezerwatywy, tabletki czy pigułki "dzień po" nie wchodzą w grę:

1. Załóżmy, że dziewczyna robimy mi loda.
2. Spuszczam się jej w buzi i ona wszystko połyka/wypluwa, jednak mimo to jakieś pojedyncze plemniki zostają jej w buzi, na wardze itd.
3. Po jakimś czasie zaczynamy się całować i podczas całowania te plemniki przechodzą na moje usta.
4. Następnie robię jej minetkę. Podczas robienia minety te plemniki przechodzą z moich warg do jej pochwy.
5. Plemnik przedostaje się do jej pochwy i dochodzi do zapłodnienia.

xD

Tak, wiem, że brzmi to dość kuriozalnie, ale przed chwilą jakoś o tym pomyślałem i zastanawiam się, czy coś takiego jest w ogóle możliwe? A jeżeli tak, to jak do tego nie dopuścić? Jedyne co mi przychodzi do głowy, to po spuszczeniu się powinienem pójść do łazienki i dokładnie umyć mojego benka (jeżeli spuszczę się podczas seksu w prezerwatywie, to i tak pewnie będzie urąbany w spermie), a one jamę ustną. I dopiero wtedy możemy ponownie zacząć seks oralny bez obawy, że do czegoś takiego może dojść.

Proszę rozdziewczoną/rozprawiczoną, czyli tą mniejszą część wykopu o pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow i może trochę dla zwiększenia zasięgu #tinder i #roksa xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 73
Jeśli chodzi o Twoje punkty to nie masz się czym martwić, takie Tokio drift nie ma prawa bytu. Jeśli masz takie rozkminy to dobrze to przemyślcie. Jeśli nie chcesz niespodzianki zabezpiecz się. Mitem są powiedzenia że za 1. Razem nie da się zajść w ciążę ani inne głupoty, zabezpieczenie to w waszym przypadku podstawa. Seks oralny to spoko sprawa więc też nie masz się czym przejmować. W stosunek przerywany nie bawił bym
@AnonimoweMirkoWyznania: teoretycznie jest to możliwe.

Każda aktywność seksualna w czasie które oboje partnerzy sąnadzy i dochodzi do wytrysku wiąże się z jakimś ryzykiem zapłodnienia.

Pomysł z myciem benka jest właściwy.

Ale twój plan zawiera też element nierealny.

To jest lodzik zakończony wytryskiem do ust.
Życie to nie film. Robienie loda to ciężka praca (mineta też;)) na początku na pewno się nie uda.
Nie wspominając już o chęci przyjęcia wytrysku do ust.