Wpis z mikrobloga

Sprawa wygląda tak, że od 3 miesięcy na zmianę dwóch panów parkuje pod zakazem parkowania przed moimi miejscami parkingowymi. Dziś była dość nieprzyjemna sytuacja...

Umówiłam się z dwoma osobami, które były chętne je wynająć, niestety w takiej sytuacji nawet jeśli te dwa auta zaparkują, to jedno z nich jest zablokowane i to tak konkretnie...

Ta sytuacja ciągnie się naprawdę długo, jedyne co zmienił administrator, to przylepienie tego zakazu.

Zostawiałam karteczki z prośbą o nie parkowanie, ale to też nie pomaga. A co do policji/straży miejskiej to chyba nawet nie mam co dzwonić, bo to garaż przynależący do bloku i zamykany na pilota. Spuścić powietrza z opon na dobrą sprawę nie mogę, bo mogło by to pod jakieś uszkodzenie podchodzić...

Jakieś rady? Mogę coś z tym zrobić, czy po prostu jestem z dwoma, kompletnie nieużytecznymi miejscami postojowymi?

#parking #garaz #auto #parkowanie #pomocy #prawo #kiciochpyta
Pobierz stokrotka364 - Sprawa wygląda tak, że od 3 miesięcy na zmianę dwóch panów parkuje pod...
źródło: comment_1QXmX4Za7WlSn1JDTjEiysCvBehjSygt.jpg
  • 279
via Wykop Mobilny (Android)
  • 423
@stokrotka364: fotografuj go codziennie, napisz do administracji bloku iz notorycznie te auto stoi na zakazie, ze blokuje ci mozliwosc korzystania z prawego iksa, i zalacz wszystkie zdjecia. Zarzadaj od administracji i od kolesia zwrotu kosztow poniesionych za trzymanie pustego miejsca parkingowego ( bo rozumiem ze co miesiac cos placisz za kazde miejsce). Wystaw mu rachunek, przedsadowe wezwanie do zaplaty i dziekuje do widzenia.
  • 134
@stokrotka364 współczuję uzerania się z debilem. U mnie w bloku podobna sytuacja była, ale wystarczyła kartka zakaz parkowania.

Zaproponuj zarządcy uchwałę by każde takie parkowanie udokumentowane zdjęciem wymagało opłaty na fu dusz remontowy w wysokości np 100zl za każdy dzień, w którym ktoś udokumentować to zdjeciem. Na najbliższym zebraniu przedstaw sytuację przed sąsiadami i myślę, że Cię poprą. Ja bym poparł. Droga pomiędzy miejscami należy pewnie do części wspólnej jako droga dojazdowa
@trzyrazyzet ale tam jest kamera, ochrona wszystko widzi xd

@dymek_ bo jest zakaz parkowania???

@sayonez nie moge, bo to "tylko" droga wjazdowa na moje miejsca

@cybulion to jest myśl w sumie

@khyn i to tak samo jak wyżej, dobra myśl, nie mogąc korzystać z miejsc, dlaczego mam co miesiąc za nie płaci , a kamery sa, więc mogę to łatwo udowodbic...

@Tooroo to już jest super mysl! Administracja na dodatkową kasę poleci!