Wpis z mikrobloga

Oto 5 cytatów z rozmowy w TVP po konkursie, które dowodzą, że Eurowizję Junior tak naprawdę wygrał Jacek Kurski, a nie jakaś nastolatka w śmiesznym makijażu.

1. Prowadząca Edyta Lewandowska gratuluje Jackowi Kurskiemu.
"Pogratuluję swojemu szefowi, prezesowi Telewizji Polskiej. Trzy lata temu na Eurowizji nas nie było, a później Polska wygrała drugi raz z rzędu. Jak to się robi?"

2. Jacek Kurski też sobie gratuluje.
"Przyłączam się do tych wspaniałych gratulacji."

3. Jacek Kurski opisuje swoje zasługi.
"Historia dzieje się na naszych oczach, dlatego że nie mamy kompleksów. Kiedy zostawałem prezesem telewizji, obiecywałem odbudowę siły i prestiżu telewizji publicznej. To podwójne, rok po roku, zwycięstwo w Eurowizji jest esencją i kulminacją właśnie tej odbudowanej pozycji."

4. Jacek Kurski krytykuje poprzedników.
"Trzy lata temu nie było Polski w ogóle w Eurowizji Junior. Poprzednicy byli dumni, że wycofali nas z tego konkursu. Moją pierwszą dobrą decyzją był powrót do tego, drugą decyzją była rozsądna stawka na dobre, świetne głosy."

5. Jacek Kurski chwali Eurowizję Junior.
"Nie było piękniejszego, większego koncertu dziecięcej telewizji z takim rozmachem. 600 m2 LED-u, 17 steadicamów, spidercamów, realizacja lepsza niż niejednej Eurowizji dla dorosłych."

6. Jacek Kurski podkreśla potęgę Telewizji Polskiej.
"To jest odbudowa potęgi Telewizji Polskiej. Nie tylko w rozrywce, ale również i w sporcie, nie było przecież reprezentacji Polski w piłce nożnej, mistrzostw świata w siatkówce, w koszykówce... Myśmy mieli odwagę odbudować siłę telewizji publicznej."

7. Jacek Kurski wyjaśnia swój sukces.
"To kwestia intuicji, i pewnej odpowiedzialności jednak w telewizji, w zarządzaniu."
Wciąż nie wiadomo tylko jednego: co w czasie rozmowy na tej samej kanapie co Kurski robiła jakaś młoda dziewczyna.

Chyba Viki Gabor czy jakoś tak.

To jest ASZdziennik, ale żaden z cytat z rozmowy nie został zmyślony.

https://www.tvp.info/45478295/prezes-tvp-viki-gabor-wystapi-na-sylwestrze-marzen-w-zakopanem
#neuropa #heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #tvpis
Pobierz robert5502 - Oto 5 cytatów z rozmowy w TVP po konkursie, które dowodzą, że Eurowizję ...
źródło: comment_oStMrLLNjxxycVARZHcEc4JUilYran35.jpg
  • 29