Wpis z mikrobloga

@Zed_Mistrz_Cieni: NORMALNY, mimo że N.I.E.Ś.M.I.A.Ł.Y O.R.A.Z S.K.R.Y.T.Y ale N|O|R|M|A|L|N|Y(nawet jeśli wychowawczyni w podbazie oraz liceum wypisała mu w bilansie ucznia - osobowość unikająca) ale to M.U.S.I ZAPROCENTOWAĆ.!!!!!?!!?!!
  • Odpowiedz
@bezprzypau: wnioskuję, że chodzi o ten materiał z samotnością w tytule. Możesz rozwinąć? Jakie dokładnie błędne wnioski masz na myśli? Zaraz materiał odpalę i przesłucham aby wiedzieć o czym mówił.
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi. Po pierwsze, jacy wy? Po drugie, napisałem jedynie swoje przypuszczenie o co ten krzyk. Sam nie uczestniczę w tej dyskusji oraz mało mnie ona obchodzi.
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: napisałeś, że gość wyciągnął irracjonalne wnioski mimo, że nie masz nawet pojęcia jakie wnioski wyciągnął bo nawet filmu nie widziałeś XD podpinasz się pod krytyczny train nie wiedząc nawet na jaki temat się wypowiadasz.
Ok poproszę zatem opa @Zed_Mistrz_Cieni o rozwinięcie tej myśli. Co z tym filmem jest nie tak?
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: z tym filmem jest nie take jego podsumowanie pod koniec, kiedy wskazując nam na jakieś problemy świata dzisiejszego jako rozwiązanie podaje Pudzianowskie "bądź normalny" co mnie tak rozbawiło że postanowiłem zrobić o tym wpis i podać mema @HausHagenbeck .
Jak coś DSM czyli naczelny redpillowiec zrobił odpowiedź do tego filmu

https://youtu.be/ysYUlmS0SBU?si=EO4yoFpQWwoX4uVY

Ja nie mówię kto z nich ma rację, chciałem tylko tym wpisem zaznaczyć że bawią mnie takie internetowe referaty
  • Odpowiedz