Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qaktuz: Niestety w wielu książkach ma moment, że przynudza ale jak już się przez niego przebrnie to jest tylko lepiej :) Bastionu właśnie nie dałam rady doczytać, będę musiała jeszcze jedno podejście zrobić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mmmaly: Osobiście najbardziej jestem zakochana w Talizmanie, Czarnym Domu i Worku Kości. Świetne są też Rose Madder, Cztery Pory Roku, Bezsenność, Mroczna Połowa, Doktor Sen, Śpiące Królewny. Najgorsze moim zdaniem to Desperacja i Sklepik z Marzeniami, nie dałam rady przeczytać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@banjo: O matko, zrobiłam błąd, powinnam się zapaść pod ziemię i się nie przyznawać, że czytam książki. Poza tym niczym się nie bolcuję, lubię czytać książki Kinga i chciałam się tym tylko podzielić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sylwunia: ładna kolekcja! Tez chyba większość od niego czytałem, i moim zdaniem zdaniem koniecznie musisz nadrobić "Bastion", moim (i nie tylko, powszechnie za taką uchodzi) zdaniem jego najlepsza samodzielna książka.

No i opowiadania! Wypatrzyłem tylko "bazar złych snów", a to chyba jego najsłabszy zbiór. Od siebie polecam "nocna zmiana", dużo krótkich, mocno zróżnicowanych tematycznie opowiadań, gdzie w części nawet pomimo braku elementów supernaturalnych, napięcie i zaskakujące pomysły ryją głowę.