Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@megszy: No co Ty nie powiesz? W życiu bym się nie domyśliła... Przeczytałam już prawie wszystkie plus te które były u nas w bibliotece
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 144
@noitakto: No wiesz, nie jestem z tych osób, które czytając muszą zmasakrować książkę. Każdą swoją rzecz szanuję, tak samo książki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rudiok-: No właśnie różnie z nim bywa. W kilku jego książkach jestem totalnie zakochana, ale i niestety trafiały mi się takie, które kończyłam z wielkim trudem albo wcale nie dałam rady przebrnąć
  • Odpowiedz
@Sylwunia: Lubie jego opowiadania. Z książek to tylko zacząłem słuchać Bastion. Na początku bardzo się wciągnąłem, ale im dalej tym nudniej i w końcu sobie odpuściłem. Czy z innymi książkami jest podobnie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qaktuz: Niestety w wielu książkach ma moment, że przynudza ale jak już się przez niego przebrnie to jest tylko lepiej :) Bastionu właśnie nie dałam rady doczytać, będę musiała jeszcze jedno podejście zrobić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@megszy: Niekoniecznie. Moja mam też na przykład jest molem książkowym i jej horrory ja przejęłam, a babskie książki moja siostra. Poza tym książki też pięknie wyglądają na pułkach, wolę je niż głupie figurki :)
  • Odpowiedz