Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wczoraj po 21 wracajac do domu, samochód jadący z przeciwka wyrzucił w czasie normalnej jazdy kota przez okno kawałek przed moim samochodem. Udało mi się go ominąć, zatrzymałem samochód, podszedłem i kot żyje. Cały brudny ledwo chodzący. Kitku oczywiście zabrałem że sobą. Biedaczek załatwial się pod siebie i ciężko oddychal. Dzisiaj pojechałem z nim do weterynarza, okazało się kitku ma peknieta przepona i płyn w brzuchu.
Powiedzieli mi że koszt operacji to 800zl plus inne koszta. Średnio z kasą ostatnio, więc chciałem zabrać to gdzie indziej, jednak stan pacjenta zbyt poważny i mi go nie oddali. Straszne jak szybko można się przywiazac do kota ( ͡° ʖ̯ ͡°) co zrobić w takiej sytuacji? Ktoś mi wspomniał o jakiś fundacjach, mirki mieliście coś takiego? Co robić? Kitku ma imię Lucky ()

#pokazkota #kitku #zdrowie #pomocy #kiciochpyta #smiesznekotki
Pobierz
źródło: comment_RS2RUOK09z3FvkeSKDz6gdxyXE9oHOuX.jpg
  • 21
Mirki... dziękuje za zainteresowanie.... Lucky zmarł w czasie operacji i mam nadzieje, ze jest w krainie wiecznych snów () Mial pęknięta cewkę moczowa i serce nie dało rady ( ͡° ʖ̯ ͡°) szykowałem mu legowisko obok komina, żeby miał cieplutko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszyscy w żałobie, razem z dwiema paniami weterynarz, z którymi zaczynamy poszukiwania tego ścierwa które to
Pobierz
źródło: comment_CHu4KORlrdDv8AnC3MXWr82q0Q1JL8c8.jpg
@Exymus: Zobacz, czy u Ciebie w mieście nie ma fundacji zajmującej się pomocą zwierząt, z 4 miesiące temu miałem podobna sytuację, tylko u mnie w schronisku ukryli dość dużego guza którego trzeba było operować, niestety psina zmarła po operacji, a raczej trzeba było ja uśpić bo bardziej się męczyła, zgłosiłem się do fundacji, dużo pomogli, opłacili opatrunki i trochę kosztów operacji oraz w pełni uśpienie. Także popatrz czy coś takiego u
@Exymus: ludzie to są jednak ...urwy....... ( ͡° ʖ̯ ͡°) dzięki takim ludziom jak ty trochę odzyskuję tę wiarę w ludzi. Szkoda że Lucky odszedł, ale odszedł przy dobrym człowieku. No i to chyba lepsze niż gdyby miał się męczyć lub gdyby miało go boleć.