Wpis z mikrobloga

@BlackDave: Niebawem 30. W sumie zazwyczaj gram w weekendy, albo na kacu jak nic mi się nie chce innego robić, albo jak w chacie drinkuje, a młoda idzie spać, to pod whisky sobie odpalam konsolkę, albo jakiś klasyk na pc typu heroes 3, Age of empires 2,3, Comandos, Diablo 3.
Jakoś te najnowsze gry na pc nie maja dla mnie klimatu i kompletnie mnie nie wciągają. Już od dawna tylko konsola
@BlackDave: Mam 26 więc do 30 kilka lat mi brakuję ale całe lata nie grałem w nic oprócz fify z kumplami a dopiero od paru miesięcy zacząłem sobie ogrywać różne nowsze i starsze tytuły, najczęściej krótkie platformówki w stylu Inside ale też ostatnio pierwszy raz przeszedłem Half Life'a 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlackDave: Pytasz dzika czy sra w lesie :P Mamy całą ekipę gości po 30-ce którzy grają. Koleżanki, koledzy, sporo starszych osób nawet w rodzinie - wszyscy grają. Tylko w pracy jakoś głupio o tym gadać, więc wiem tylko o jednym współpracowniku (ponad 40 lat) który ostro pocina w gry. A sorry, o dwóch. Drugi też po 30.

Średni wiek do grania to spoko sprawa, bo masz kasę na gry i sprzęt