Wpis z mikrobloga

Przypominam, że górnicy niedługo znów dostaną 13te i 14te pensje a większość z was nie. Dodatkowo mogą w wieku 50 lat przejść na emeryturę po 25 latach pracy. I to z tych 25 lat 10 ostatnich może spędzić przy biurku XD
Ciężka praca wiem. Bo inne to sama przyjemność.
#ciekawostki #praca #polska
maszfajnedonice - Przypominam, że górnicy niedługo znów dostaną 13te i 14te pensje a ...

źródło: comment_7C8SjZ0SIINCXV5zYihwvCi5EIy6hi3X.jpg

Pobierz
  • 300
oknami13000 z 13,14 i premią i dodatkiem do dniówek(są tylko w listopadzie i grudniu bo jest mniej dni pracujących). No super xD


@szpoq:
Żeby było tak jak napisałeś... .to #!$%@? jest źle?!

Ludzie #!$%@?ą z kopalni drzwiami i oknami. od 2014 zatrudnienie spadło z 100000 do 80000.


Z tego co czytam w necie, to w górnictwie jest redukcja zatrudnienia, a nie że sami #!$%@?ą :D Bez kitu, wystarczy chwila w google
@masz_fajne_donice: sama prawda. Ja na przykład prowadzę DG. To jest w Polsce sama przyjemność. Właściwie to nic nie robię - pieniążki same lecą z nieba. W przeciwieństwie do górnika niczym nie ryzykuję, śpię spokojnie, bo prawo mamy w PL proste, przejrzyste i żaden US ani ZUS nie kombinuje jak wziąć mnie za ryj. W dodatku od kiedy Polska wstała z kolan, to PIS co chwila mi obniża podatki i coś ułatwia