Wpis z mikrobloga

Przypominam, że górnicy niedługo znów dostaną 13te i 14te pensje a większość z was nie. Dodatkowo mogą w wieku 50 lat przejść na emeryturę po 25 latach pracy. I to z tych 25 lat 10 ostatnich może spędzić przy biurku XD
Ciężka praca wiem. Bo inne to sama przyjemność.
#ciekawostki #praca #polska
maszfajnedonice - Przypominam, że górnicy niedługo znów dostaną 13te i 14te pensje a ...

źródło: comment_7C8SjZ0SIINCXV5zYihwvCi5EIy6hi3X.jpg

Pobierz
  • 300
Nie wiem jak wam, ale mi nikt nie bronił iść na górnika.


@Marek1991: no to miałeś liberalnych rodziców.
Ja po liceum miałem taką gadkę: idę tam gdzie oni chcą albo mam #!$%@?ć na ulicę.
Bezrobocie wtedy to nie było to co teraz i za granicę też nie było tak łatwo jak po wejściu do Unii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@masz_fajne_donice: nóż w kieszeni się otwiera. Z jakiej racji te oszołomy pod ziemią tyle zarabiają? To już jest lekka przesada, co to #!$%@? służba dla dobra Państwa i Narodu, że tyle dostają za ten wyngiel? Pozabierać #!$%@? wszelkie dodatki typu 13, 14, barbórki i inne #!$%@? muje, a jak nie pasi to zmień pracę, weź kredyt. #!$%@? tyle zarabiają, a potem zdziwienie, że wydobycie nieopłacalne, surowiec na składach drogi w ciul
hahahahha ale ból dupy, co autorze? Po pierwsze, infografika z dupy. Programiści powinni być top1. Te zarobki górników wyssane chyba z Twojej dupy przy porannej kupie. Górnictwo dzieli się na kilka gałęzi i ot górnik górnikowi nierówny ale pewnie jesteś za tępy żeby to pojąć (nafciarze też górnicy #pdk). Zawsze mnie bawi jak polski plebs osiedlowy dostaje spazmów dupska jak jakaś grupa zawodowa zarania lepiej od niego. Weź się za siebie,
@masz_fajne_donice: Ojciec pracował na kopalni, już teraz jest na emeryturze po 30 latach. Brat pomimo tego, że ojciec mu odradzal próbował się dostać na kopalnie węgla, nawet poszedł na górnictwo na studia. Jak zaproponowali mu na start mniej niż na kasie w biedronce to stwierdził, ze chyba ich #!$%@?ło. XD także średnie zarobki może i faktycznie na poziomie 13k, ale jak liczysz osoby, które są sztygarami i prezesów kopalni oraz nafciarzy.
@masz_fajne_donice: A teraz słuchaj tego.
W Wieliczce jest kopalnia soli.
W kopalni pracują różni ludzie, część z nich zajmuje się tylko oprowadzaniem i koordynacją WYCIECZEK.
Ci ludzie również mają takie zarobki, i również idą na wcześniejszą emeryturę
Koniec.
@nadsztygar: To daj argumenty, jakies bardziej konkretne argumenty kolego - czemu mamy dawac na kopalnie wiecej a na sprzedawcow mniej, idz do prywatnej roboty to zobaczysz czemu jestem przeciwko 13 i 14 pensji z kasy panstwowej. A jak nie masz argumentow to twoj problem. Rynek sam decyduje o cenach i zarobkach.