Wpis z mikrobloga

bo górnik ma w roku 14 miesięcy. Nauczyciel 9(8).


@szpoq: Ok, tu mogę sie zgodzić że powinna być podawana średnia pensja roczna.

bo zależy od wielu czynników,spytasz jakich? To się dowiedz w swoim zakresie.


@Reevder: Oczywiście że zależy od wielu czynników, jest tylko uproszczeniem. Ale daje jakąś uproszczona wiedzę o zarobkach w danych branżach.
  • Odpowiedz
@Reevder: 13000 z 13,14 i premią i dodatkiem do dniówek(są tylko w listopadzie i grudniu bo jest mniej dni pracujących). No super xD.
Ludzie #!$%@?ą z kopalni drzwiami i oknami. od 2014 zatrudnienie spadło z 100000 do 80000.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 109
@masz_fajne_donice: byłem dwa dni na kopalni na delegacji. Żebym chciał tam pracować musiałbym myślę dostawać 10k na miesiąc. Ciepło, duszno, codziennie #!$%@? tak że nawet w uszach masz węgiel. Przejście z jednego miejsca na drugie to męczarnia. Jak dla mnie praca górnika jest po prostu warta konkretnych pieniędzy.
  • Odpowiedz
oknami13000 z 13,14 i premią i dodatkiem do dniówek(są tylko w listopadzie i grudniu bo jest mniej dni pracujących). No super xD


@szpoq:
Żeby było tak jak napisałeś... .to #!$%@? jest źle?!

Ludzie #!$%@?ą z kopalni drzwiami i oknami. od 2014 zatrudnienie spadło z 100000
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: sama prawda. Ja na przykład prowadzę DG. To jest w Polsce sama przyjemność. Właściwie to nic nie robię - pieniążki same lecą z nieba. W przeciwieństwie do górnika niczym nie ryzykuję, śpię spokojnie, bo prawo mamy w PL proste, przejrzyste i żaden US ani ZUS nie kombinuje jak wziąć mnie za ryj. W dodatku od kiedy Polska wstała z kolan, to PIS co chwila mi obniża podatki i coś
  • Odpowiedz