Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że sprawę należy nagłośnić. Skatepark....na kostce brukowej. I cyk, 400 tysięcy. A szwagier Janusz ma firmę Poljanuszbrux i tak jakoś wyszło. Może ktoś zrobi znalezisko?

Link:
http://bo.katowice.eu/Projekty/Strony/Budowa-SKATE-PARKU-dla-mieszka%C5%84c%C3%B3w-po%C5%82udniowych-dzielnic-Katowic.aspx?fbclid=IwAR0cTiJwpnXJ9C7cLRGHBX3Gc-yQWxWtHb53Jt18LEy4VhNCIDqMkbtZI4c

#katowice #polska
krzysztoforek - Wydaje mi się, że sprawę należy nagłośnić. Skatepark....na kostce bru...

źródło: comment_5rcuOKBGqgi4CmljJJpfzDYHTauGqF5w.jpg

Pobierz
  • 142
Niestety potwierdzam. Mieszkam w okolicy i sam głosowałem na ten projekt i czekałem bardzo na realizację. Moje dzieciaki też.
Pomijam fakt, że to jest projekt z Budżetu Obywatelskiego 2018, realizowany przez cały rok w ślimaczym tempie i będzie (albo i nie) oddany w sam raz na zimę. A na wiosnę będzie pewnie nadawał się do remontu bo teraz jest robiony na szybko, żeby przed mrozami zdążyć.
Ręce opadają.
@zeusAmadeusz: nie wiem co jest tańsze - nie znam się na tym. Wiem natomiast, że pieniądze zostały zmarnowane, bo bruk zupełnie nie nadaje się po skatepark. Poprawnie wykonana robota w tym przypadku to najczęściej gładki beton najlepiej nadający się do jazdy. Z resztą tu nie tylko nawierzchnia się nie nadaję, na zdjęciu wygląda to tak, jakby wszystko bylo spartaczone fest.