Wpis z mikrobloga

Dlaczego #przegryw mysli, ze kazda kobieta ma stado beciakow. Załóżmy, ze jest Kasia, która wyglada baaardzo przeciętnie nawet jak się #!$%@? jak stróż w Boże Ciało. Nie ma żadnych IG, ani tindera i innych kont, może mieć fb ale nic tam nie wrzucać, żyje sobie normalnie, bez szału, gdzieś tam wyjdzie z koleżanka raz na rok albo siedzi w domu. Jak według was ta kobieta może mieć stado beciakow skoro nikt normalny na ulicy nie zaczepia lasek, a nie ma żadnych socialmedia oprócz fb??
W barze tez jej nikt nie poderwie, bo są zawsze ładniejsze. Taka podobna kaśka jestem ja i znam przynajmniej jedna koleżankę, która jest taka sama tylko ze ładniejsza. Taka ja nie miała ani beciakow ani żadnego zainteresowania wiec czemu sądzicie, ze kazda kobieta ma tylu orbiterów, niektóre nie maja ani jednego.
#damskiprzegryw #stulejacontent #gownowpis #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 131
@DinaKaliente: ej Ty tez sie zdecyduj co robisz, raz piszesz ze masz chłopaka a jestes brzydka, za chwile ze uprawiasz seks, a teraz ze nie masz atencji. Ja juz nic z tego nie rozumiem XD
@DinaKaliente: kiedyś też strasznie zazdrościłam tym pięknym laskom, ale teraz się z tego wyleczyłam. Takie dziewczyny muszą walczyć ze strereotypem "piękna, ale głupia", facetów nie obchodzi ich osobowość - chcą je tylko zaruchać, a ja np. wiem, że mój facet jest ze mną ze względu na mój charakter, a nie tylko wygląd i zawsze porównując mnie z dziewczynami jego kolegów mówi "dobrze, że ty nie jesteś taka jak one". A jego
@DinaKaliente: Dokładnie, najgorzej jak wszyscy mówią, ze masz masę beciakow na pewno, a na Ciebje się nawet nikt nie spojrzy... jeszcze jakoś by to uszło jakby to było tylko gadanie wykopków, ale jak widzisz taka znajoma, ktoś nic nje musi robić, a zawsze ktoś do niej podbije to się samoocena zaniża strasznie


Ehh inne to mają beciaków i orbiterow a ja nie mam to takie frustrujacr xd

A przeciętny facet -
@gzymspiwniczny: nie raz mierze wzrokiem kobiety na miescie, w komunikacji publicznej itd, czasem sie uśmiechnę, ale 90% jak tylko zauważa, że na nie patrzę to już więcej na mnie nie spojrzy mimo, że np wcześniej widziałem, że na mnie patrzy. Takie są pOlki
@Bellie eh to straszne, nikt do Ciebie nie zagaduje, zobacz taka to codzienność znakomitej większości mężczyzn, no ale jak oni śmią się użalać.

Zrozum, nie żalisz się na bycie odrzucaną tylko na brak atencji, nie dajesz od siebie kompletnie nic i oczekujesz nie wiadomo czego. Jesteś próżna.
@gzymspiwniczny: nie żalę się. To jest ta różnica. Ja mam to w dupie. Po prostu bawi mnie, że te wszystkie przegrywy myślą, że kobiety to mają co dzień do wyboru 5 partnerów, a prawda jest taka, że spotkać faceta jest ciężko, a fajnego faceta, który nie ma nasrane w głowie jak te przegrywy to jeszcze ciężej.
@Bellie: to teraz zobacz jak #!$%@? maja wartościowi faceci gdzie wiekszośc kobiet na ulicy to pOlki, karyny i plodnejulki lecace tylko na Chada. Jak w takim natłoku znaleźć wartościowa kobiete?