Wpis z mikrobloga

@maciej__: @Minerva418: @BySpeedy: Przecież widzę, że to tylko jeden dzień, co nie dodaje temu treningowi większego sensu, chyba że jesteś mega początkujący i na siłkę chodzisz tylko po to, żeby się poruszać. Wtedy spoko, rób cokolwiek, Ogólnie, wygląda to jakby ktoś rypnął ci parę ćwiczeń na chybił trafił pod jakiś trening ogólny, ale bez większego sensu. Nie zniszczysz porządnie mięśnia i już przeskakujesz na inną porcję ciała... Np. początkowe
@r3pr3z3nt:

ale jeśli nie, to marnujesz czas w takim splicie.


To fbw XD I pewnie jego metoda treningowa polega na tym żeby nie "niszczyć porządnie mięśnia" , a przynajmniej nie za każdym razem, bo po co? Spójrz na ciężar. Jeśli jest początkujący to mu takie jednostki wystarczą żeby wywołać syntezę protein i adaptację, a synteza przecież nie będzie trwać całego tygodnia no i po dniu czy dwóch będzie już zregenerowany, stąd
@BySpeedy: Jak już jesteśmy przy twoim planie, to ja bym zmienił kilka rzeczy, ale jak cię trener prowadzi i wie co zrobić jak już się zatniesz na ciężarze, to spoko, słuchaj się go.

Powodzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Robocovo: @Minerva418: 186cm, 85kg.
Z trenerem odbyłem 4 treningi, by wykonywać wszystkie ćwiczenia poprawnie z powyższego planu. Akurat był gość, ktorego mi polecili znajomi. Spotkałem się z nim i rozpoczęliśmy trening po wczesniejszym sprawdzeniu mojej mobilności i omówieniu ćwiczeń. Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie planu, to chętnie ich wysłucham. Jestem początkującym i też nie mam wystarczająco wiedzy, by powiedzieć że dany plan jest w porządku.
@picasssss1:

Wiesz ja naiwnię wierzę, że jego trener umie w progresję liniową i cały czas 4x10 robić nie będzie, ale jeśli to jest cały plan no to tragedia XD

Stąd też napisałem, że bym kilka rzeczy pozmieniał, w tym progresję, bo sam bym czegoś takiego nie rozpisał i też widzę to inaczej xD