Wpis z mikrobloga

@atomicautism: Weź wywal ten kaganiec, bo to weterynaryjny jest, totalnie się nie nadaje do używania w innych sytuacjach, niż gabinet weterynaryjny, gdzie się go na czas zabiegu dla bezpieczeństwa zakłada. Jakby konduktor się dowalił i kazał założyć, to by się pies męczył okropnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) na wyjazdy zabiera się kaganiec fizjologiczny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zaff: no, wywalę kaganiec bo mi jakaś baba w necie pisze.
Wiem co to za kaganiec, wiem gdzie się go używa. Zakładam na luźno bo nie możemy znaleźć kagańca na jej pysk, ponieważ każdy nachodzi jej na oczy. Dobranoc.
@atomicautism: Jest tyle różnych modeli i wielkości, że na pewno się dopasuje jakiś dobry. Ale nie, lepiej być leniwym i nawet nie szukać. Poza tym to nie jest tylko moje zdanie, poczytaj opinie weterynarzy i behawiorystów o takich kagańcach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zaff: babo tępa, skoro napisałam "nie możemy znaleźć" to znaczy, że szukamy, ale skoro nie umiesz logicznie myśleć to już twój problem. Przestań mi tu śmiecić swoimi durnymi komentarzami już i sugerować mi, że jestem leniwa bo "#!$%@? JEST TYLE MODELI RÓŻNYCH AAAAA"
Wyobraź sobie ze jestem tego świadoma i wiem co mówi weterynarz, ja #!$%@?ę.
@Just_Doesnt_Know: Podczas upałów zwłaszcza, ale w każdej temperaturze noszony zbyt długo może być bardzo niebezpieczny, a nawet jak nic fizycznie się nie stanie, to powoduje bardzo duży dyskomfort