Wpis z mikrobloga

Najlepsze lotniska na świecie i trzy polskie lotniska w światowym rankingu

Amerykański serwis Air Help, który pomaga pasażerom lotniczym na całym świecie rozwiązywać problemy z opóźnionymi/odwołanymi lotami, na podstawie danych od przewoźników i ankiet wśród pasażerów zbadał 133 lotniska na całym świecie biorąc pod uwagę punktualność, czas oczekiwania/odprawę, bezpieczeństwo, czystość oraz sklepy i jedzenie.

Obserwuj #infog - ciekawe infografiki, mapy i wykresy (gospodarka, społeczeństwo, technologia, natura)

źródło

#ciekawostki #lotnictwo #podroze #lotnisko #gdansk #warszawa #krakow #samoloty #latanie
cieliczka - Najlepsze lotniska na świecie i trzy polskie lotniska w światowym ranking...

źródło: comment_FwppbFGxJOPfa336UDYvvyejc4fpKJ8c.jpg

Pobierz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cieliczka: misto, to nie wiem. Ale lotnisko jest posrane. Czułem się jak za komuny, jak nas przeganiali między pokojami, takie typy w śmiesznych dużych czapkach coś krzycząc po Rusku. Zero angielskiego i jakiegoś ludzkiego podejścia. W Turcji też beka na tym nowym międzynarodowym lotnisku. Pełno się kręci takich ludków, co mają pomagać pasażerom, ale ich znajomość angielskiego jest żenująca.
misto, to nie wiem. Ale lotnisko jest posrane. Czułem się jak za komuny, jak nas przeganiali między pokojami, takie typy w śmiesznych dużych czapkach coś krzycząc po Rusku. Zero angielskiego i jakiegoś ludzkiego podejścia. W Turcji też beka na tym nowym międzynarodowym lotnisku


@boguchstein: Kumpel spędził w Moskwie dwa tygodnie jako konsultant "znanej międzynarodowej firmy" to mówił, że jak jeździł do klienta to tyle przepychu, drogich fur i złota nawet w