Wpis z mikrobloga

Najlepsze lotniska na świecie i trzy polskie lotniska w światowym rankingu

Amerykański serwis Air Help, który pomaga pasażerom lotniczym na całym świecie rozwiązywać problemy z opóźnionymi/odwołanymi lotami, na podstawie danych od przewoźników i ankiet wśród pasażerów zbadał 133 lotniska na całym świecie biorąc pod uwagę punktualność, czas oczekiwania/odprawę, bezpieczeństwo, czystość oraz sklepy i jedzenie.

Obserwuj #infog - ciekawe infografiki, mapy i wykresy (gospodarka, społeczeństwo, technologia, natura)

źródło

#ciekawostki #lotnictwo #podroze #lotnisko #gdansk #warszawa #krakow #samoloty #latanie
cieliczka - Najlepsze lotniska na świecie i trzy polskie lotniska w światowym ranking...

źródło: comment_FwppbFGxJOPfa336UDYvvyejc4fpKJ8c.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BarszczZUkraincow: nie zdążyłam edytować
Tak, do analizy bierze się dane z najbardziej znanych i obleganych lotnisk.
Więc tak, można powiedzieć, że bada się w sumie te najlepsze, najlepsze pod względem popularności i znaczenia :) i znaleźć się pośród nich to serio wyróżnienie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cieliczka: Moskwa xd nic do jedzenia, tylko zastany burger King, gdzie za zestawik zabulilem 70 zł...W Frankfurcie na lotnisku cheeseburgery były po 1 euro w maku. Dla mnie to istotny element, gdy np. Mam kilkugodzinne przesiadki. Zajebiste było dla mnie lotnisko w Kijowie. Pizza i dzbanek herbaty kosztowało mnie całe 28 zł.
  • Odpowiedz
Gdańsk pewnie jakiś boot głosował, co jest rewelacyjnego w tym lotnisku? Chyba. że kolej która po 22:00 już nie jeździ, a jak jeździ to i tak nie do centrum. Większa beka, że lepsze jest od lotniska w Singapurze taaaa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Moskwa xd nic do jedzenia, tylko zastany burger King, gdzie za zestawik zabulilem 70 zł.


@boguchstein: Czyli powtarza się scenariusz na temat tego jak nieracjonalnie drogim miastem jest Moskwa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cieliczka: misto, to nie wiem. Ale lotnisko jest posrane. Czułem się jak za komuny, jak nas przeganiali między pokojami, takie typy w śmiesznych dużych czapkach coś krzycząc po Rusku. Zero angielskiego i jakiegoś ludzkiego podejścia. W Turcji też beka na tym nowym międzynarodowym lotnisku. Pełno się kręci takich ludków, co mają pomagać pasażerom, ale ich znajomość angielskiego jest żenująca.
  • Odpowiedz
@cieliczka:

punktualność, czas oczekiwania/odprawę, bezpieczeństwo, czystość oraz sklepy i jedzenie.


Spodziewałem się wysoko Radomia, raczej z punktualnością nie powinno być tam problemów. Czas oczekiwania na odprawę raczej też krótki.
  • Odpowiedz
misto, to nie wiem. Ale lotnisko jest posrane. Czułem się jak za komuny, jak nas przeganiali między pokojami, takie typy w śmiesznych dużych czapkach coś krzycząc po Rusku. Zero angielskiego i jakiegoś ludzkiego podejścia. W Turcji też beka na tym nowym międzynarodowym lotnisku


@boguchstein: Kumpel spędził w Moskwie dwa tygodnie jako konsultant "znanej międzynarodowej firmy" to mówił, że jak jeździł do klienta to tyle przepychu, drogich fur i złota nawet
  • Odpowiedz