Wpis z mikrobloga

@Kali994 pracuj szczególnie nad prawą ręką, bo czuć, że struny źle szarpiesz. No i riffy basowe są efektowne ale wbrew pozorom człowiek mało się uczy. Metronom i ćwicz z nim - żmudne, ale mega praktyczne. Odzywaj się na tagu, kilku basistów jest, a i ja zawsze coś podpowiem. Dzisiaj nie mam już czasu na dłuższy wywód xD Miłego.

Aczkolwiek jak na 3 miesiące to jest dobrze! :)
@MrFruu kiedyś za małolata zacząłem grać na zwykłej gitarze to w miare lewa ręka wyrobiona, tylko właśnie teraz gram bez kostki i jeszcze nie do końca czuje szarpanie strun, a kostką już mi zupełnie gra nie wychodzi
@meshack: Nom, a za 4 lata będzie się oduczał złych nawyków xD. Łatwiej jest się od początku nauczyć coś dobrze, niż po czasie oduczać się złych nawyków. Wiem co mówię bo sam na początku się źle nauczyłem grać palcami i grałem jednym trochę głośniej. Oduczyć się tego było ciężko i do dzisiaj jak się zapomnę to cały czas mi się zdarza. Potem jak się uczyłem grać na elektryku to robiłem wszystko
@ZasilaczKomputerowy ja nie mówię o technice tylko o j
stekaniu:

bas to instrument rytmiczny a nie odmiana mandolinki do brzdąkania.

grasz na basie to graj jak na basie, bo w sumie to z na tym piecu co grasz twoja struna E brzmi jak u mnie w elektrycznej.


Bas to tylko trochę drewna i struny, dopiero e rękach artysty staje się instrumentem i to on według swojego upodobania nadaje mu brzmienie i rolę.