Wpis z mikrobloga

@Kasahara: film o hgh spoko, ale ogólnie to dziadzia #!$%@? trzy po trzy.
Standardowe teksty: od sterydów się nie rośnie, trzeba zapierdlać, a tak naprawdę to jest jeszcze trudniej niż bez bomby (film z mini koxem)
Albo natural, natural to ktoś kto nie korzysta z zasobów medycyny. Jak bierze antybiotyk, to już nie jest natural. Prawdziwi naturale umierają na zapalenie ucha!
@bst: a to norma; ja nawet nie oglądam niczego bez weryfikowania z innymi źrodłami; lubię jednak nawet gawędziarza, bo wtedy sobie pod wpływem inspiracji kolejną rzecz googluje i sprawdzam czy trzyma się to kupy
@biamiVajs: brakło jedynie, że odejmuje z wyniku :)
Wiesz właściwie trochę o inne elementy filmu mi wchodziło wrzucając; ale mozna znaleźć i te co opisujesz, które są "typowo, typowe" i trochę za dużo w nich czarowania rzeczywistości
@151346136: Dziadzia #!$%@?, ale tutaj ma rację, koks sam mięsa nie buduje. Z tym, że jest trudniej, to sami sobie dopisujecie. Jest łatwiej zbudować więcej mięsa, ale nie dlatego, że koks sam buduje, tylko łatwiej jest więcej #!$%@?ć.
Już proponowałem nie jednemu, kupuję koks na pół roku, wbijasz,nic nie robisz, a po pół roku schodzisz i masz być większy.
@Skogyr: no ok, więcej możesz #!$%@?ć, ale nie chodzi tylko o regenerację. koks poprawia też samą motywację do ćwiczeń, chęć #!$%@?, lepszy jest też oczywiście progres i efekty

nikt nie mówi, że rośnie sie bez treningu.

Ludzie na bombie często podnosza argument, że są ma bombie, ale o wiele więcej #!$%@?ą niz ci co na bombie nie są. I to jest prawda, ale tylko pół prawda Na bombie jest łatwiej tak
@Skogyr: no napisałem, że nigdy nie byłem. Napisałem disclaimera

a temat chyba został już doszczętnie wyekploatowany. nie ma chyba sensu zaczynać na nowo.

Ja tam szanuję ludzi na bombie, nie mam z tym żadnego problemu, zero. Sam bym chętnie wszedł na bombę, ale jestem #!$%@? i sie boję.

i nie mam bólu dupy o nic, nie zazdroszczę, tzn trochę zazdroszczę, ale bez zawiści, nie oceniam.

i masz rację, nie znam się,