Wpis z mikrobloga

@151346136: i tak i nie, zalezy kto ile ma kasy :) dorzucic jeszcze trzeba hcg, inhibitor jak ktos ma nie fajna aromataze i już trochę wychodzi. fakt, dieta więcej kosztuje ale te 200zl miesięcznie to też w kij nie dmuchał
  • Odpowiedz
@151346136 Greg Zulak napisał kiedyś, że jak brał hormon wzrostu w połączeniu ze sterydami to nie mógł nawet prowadzić auta, tak mu się ręce pompowały, więc pytanie, czy przy takich ilościach specyfików trzeba jeszcze w ogóle ćwiczyć wydaje się jak najbardziej zasadne. Znam kolesia na HTZ który nie ćwiczy i wygląda całkiem spoko - zarysowane mięśnie, relatywnie niski poziom tłuszczu. Sterydy robią taką robotę, że nawet zawodowcy po ich odstawieniu wyglądają
  • Odpowiedz
jak zwykle gadka typowego koksa, na koksie jest trudniej <3 dlatego właśnie wchodzą na doping, naturale mają zbyt łatwo, k--s utrudnia i zmniejsza efekty :///


@biamiVajs: Byłeś kiedyś na sterydach?
  • Odpowiedz
@biamiVajs: i w tym jest rzecz że nie byłeś i tego nie rozumiesz. Ja byłem kilka razy.

k--s utrudnia i zmniejsza efekty :///

Nie zmniejsza efektów a jak ma utrudniać to obciąża psychicznie

jak zwykle gadka typowego koksa, na koksie jest trudniej <3 dlatego właśnie wchodzą na doping, naturale mają
  • Odpowiedz
@Uriel0987: to możesz sobie bić raz/dwa w tygodniu i nie musisz żyć z zegarkiem. Zawsze trzeba trzymać dietę, dbać o suplementację jeśli chcesz mieć optymalne efekty. Nie porównuj typa chodzącego 2 razy w tygodniu na orbitrek do kogoś kto chce coś osiągnąć na koksie tylko osobę która chce coś osiągnąć naturalnie i osobę na koksie.

Zrobić prawdziwą redukcję na scenę kto ma trudniej?
Zrobić jak większą masę mięśniową kto ma
  • Odpowiedz
to możesz sobie bić raz/dwa w tygodniu i nie musisz żyć z zegarkiem.


@biamiVajs: ale Ty nie masz pojęcia co piszesz. Metanabol jest w tabletkach () To tylko pokazuje że jesteś amatorem w tym temacie i szkoda marnować czasu na dyskusje.

Pozdrawiam :*
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uriel0987: przecież ja nie napisałem, że masz bić metanabol tylko po prostu bić (co i tak robisz bo wątpię żebyś brał go solo) nikt cię nie zmusza do brania tabletek tylko to twoje własne chęci xD dałem pytanie, odpowiedz a nie się wykręcasz :(
  • Odpowiedz
@Uriel0987: btw teraz sprawdziłem i metanabol jest także iniekcyjny specu xD teraz to ja nie chcę dyskutować z kimś kto nawet w obrębie swoich zainteresować jest amatorem :/ nie odpisuj bo blok leci
  • Odpowiedz