Wpis z mikrobloga

@pawelgk: Wczoraj byłem w Kauflandzie. Były trzy opcje do zaznaczenia na wadze. Bez reklamówki, ze swoją reklamowką, z jednorazówkach. Wszyscy zaznaczali po malej konsternacji różne opcje pomimo tego że wszyscy używali jednorazowych. Ludzie to tą kretyni. Całe życie przyzwyczajeni do jednych czynności, kiedy nagle coś się zmienia to #!$%@? im bluescreen
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelgk: Lubię kasy samoobsługowe bo często się lubią pomylić (zwłaszcza te w Tesco) i tym sposobem udało mi się kupić kilka towarów w niższej cenie ( ͡ ͜ʖ ͡)
był tu jakiś czas temu jeden co się kłócil że o jakie to kolejki przy kasie są super i że chociaż ktoś kompetentny mu skasuje zakupy a nie on sam, tak bez odpowiedniego przeszkolenia XDDDD


@tygryske: Pewnie chodzi ci o użytkownika o nicku "Pangia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pawelgk: nienawidzę kas samoobsługowych. Jak pracowałem w żabce, to pyk pyk pyk i wszystko zeskanowane, a tu co chwila zeskanuj -> wrzuć do pojemnika -> czekaj aż kasa załapie -> powtórz. Ile się na taką kasę #!$%@? to moje. Z samoobsługowych korzystam jeśli mam ledwie kilka rzeczy, albo w decathlonie i w carrefour - bo tam mam apkę, gdzie nabijam sobie wszystko na listę podczas chodzenia po sklepie i na koniec
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@twarzczlowieka: to technologia RFID czyli radiowa. Każdy produkt ma gdzieś nadajnik RFID i czujnik je zaczytuje. Tak samo jak z dostępem na kartę. Drzwi się otwierają gdy przyłożysz kartę. Administrator systemu wie kiedy kto gdzie wchodził
@pawelgk: to samo m.in. w Warszawie. Biedronka przy Solidarności, środek tygodnia, 1 kasa otwarta i 5 kas samoobslugowych. Kolejka do jednej kasy długa na kilkanaście osób, a z samoobslugowych tylko jedna zajęta xd