Wpis z mikrobloga

@pawelgk: U mnie niby są, a przez większość czasu są po prostu wyłączone z użytku (lampka przy wszystkich świeci na czerwono, na ekranie 'zakaz wjazdu'). A tymczasem kolejka potężna do jedynej otwartej kasy. Także pomysł fajny, pewnie sporo zainwestowano w kasy, a stoją nieużywane. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nutramigen niestety tego nie robią, tylko kasują kolejną osobę, wrzucajac zakupy tej osoby na moje. I ta druga osoba sie #!$%@?, bo tez nie moze sie wygodnie spakowac. Czasami po prostu prosze kasjerke o pomoc w spakowaniu.
Te kasy w biedrze są #!$%@? bo nie pikają gdy sczyta kod. Jak skanuje się 5 tych samych produktów to można się #!$%@?. Najlepsze są w Rossman ie bo bez wagi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawelgk: ja to z kolei chyba jestem masochistą bo lubię stać w kolejce i obserwować otoczenie. Najbardziej mi się podoba jak odezwie się 2x dzwonek. To poruszenie w kolejce. Którą kasę otworzą? Ludzie normalnie już się zginają w pasie i delikatnie kucają, przybierają pozycję gotową do startu w sprincie. I nadchodzi kasjerka ze słowami "zapraszam do kasy X". Te słowa działają lepiej niż pistolet startowy