Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawelgk: u mnie w #slupsk Kaufland na od niedawana ma takie kasy i na początku wszędzie kolejki a tam było pusto
Dopiero gdy postawili Panią która naganiała do tych kas to ludzie zaczęli używać
Ale starszej Pani tam nadaremno szukać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelgk: w kupcu też jest - zamiast stać 20 minut w samej kolejce, wyszedłem ze sklepu po 3 minutach. Minutę mi zajęło kasowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelgk: #lublin to samo :D wszedłem po drożdżówki do kawy, patrzę a tu w #!$%@? ludzi przy kasach. Już miałem jebnac te drożdżówki na dział z alkoholami ale ujrzałem puste kasy samoobsługowe :D
w Decathlonie kasy samoobsługowe to bogactwo. Wrzucasz wszystko razem do pojemnika i po chwili masz gotowy rachunek.


@kacor87:
@Striker9993:

W Decathlonie rotacja produktów jest o wiele mniejsza, a marża zdecydowanie większa więc opłaca się inwestować w chipy czy inne technologie. W branży FMCG takie rzeczy to dodatkowe koszty, w mojej opinii niewspółmierne do korzyści.

Sama technologia super, ale niestety na chwilę obecną to zbyt odważna innowacja, która mogłaby niestety podnieść
@pawelgk to ciekawe, w jakimś Auchan itp. Jak są kolejki to i do kas samoobslugowych tłumy stoją, a w biedrze co? Przecież nie jest tak, że tam same stare baby kupują. Niemniej jednak tylko się cieszyć i korzystać, szkoda że nie mam takiej w okolicy.
@pawelgk: Nie chodzę do biedronki, oni to we wszystkich zamontowali? A jak zatwierdzają alko? Jest babka na tych kasach i lata jak #!$%@? jak w tesco czy ktoś zatwierdza z komputera jak to jest w Kauflandzie?
Niby fajna rzecz, ale u mnie w Tesco stare baby już się przyzwyczaiły i teraz chodzą tam z wózkami wypchanymi po brzegi i tym swoim tempem najpierw na luzie wyjmują jedna rzecz, później szukają na każdej kodu kreskowego, skanują, przyglądają się uważnie co się wyświetli na ekranie, czytają to dokładnie, odkładają rzecz i to trwa o wiele dłużej niż jak kasjerka im to na taśmie skanowala ( ͡° ʖ̯ ͡
@pablooooo: Spokojnie ludzie którzy chodzą do Biedronki to zazwyczaj bieda umyslowa która boi się techniki, dlatego samoobsługowe będą puste, mam nadzieję, że ich nie zabiorą