Wpis z mikrobloga

  • 0
@bakter jem czekoladę tylko jak mam dobry humor, więc nie mogę z tym zwlekać xd

@no_49 nie tyle co będę, a właśnie jestem w trakcie :D

@Entombo kupiłam je na dziale dziecięcym, dlaczego dla gówniaków robią lepsze rzeczy?

@AkyszLewusie myślałam, że to panele :D tag, daj mnie jeść.
  • Odpowiedz
@Bambibardzo: Teraz ta podłoga to już kwestia honoru. A kapciochy obstawiam misie polarne, to jeszcze bardziej brutalne niż króliki! Czekolada na propsie, ale nie wydaje ci się, że milka się strasznie zepsuła przez ostatnie 2 lata?
  • Odpowiedz
  • 0
@Entombo uważam, a jaką wolisz? Może ja wam coś pomogę z tą podłogą, może macie jakieś pytania. :D Polarne nie polarne, i tak postępuje ocieplenie klimatu. One są różowe w środku!
  • Odpowiedz
@Bambibardzo: Jak większość zwierząt, czerwonoróżowe w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy podłoga jest drewniana czy ceramiczna? to nam rozwiąże tą dyskusję dosyć szybko. A co do czekolad, to nie pamiętam dawno nie jadłem xD Lindty gorzkie były zawsze spoko, Wedel Jedyna i gorzka, i Daim nugat? coś takiego. Potestowałbym, ale tak po jednej kosteczce, a resztę chętnie oddam ((oo))
  • Odpowiedz
@Bambibardzo: To może łatwiej xD jak dotykasz ręką podłogi to jest wyraźnie zimna i kamienna w dotyku, czy bardziej letnia i "plastikowa"? O, pralinki i śliwki w czekoladzie "Solidarność" to klasa sama w sobie
  • Odpowiedz