Wpis z mikrobloga

Frame pill (frame- szkielet, pill- pigułka) - substytut black pilla, głoszący tezę, iż kobiety preferują mężczyzn o rozłożystym szkielecie. Budowa ciała jest przejawem dymorfizmu płciowego. Kobieca sylwetka to szerokie biodra, wcięcie w talii oraz wąskie barki.Typowo męska budowa ciała , to wąskie biodra i szerokie barki. Idąc dalej, dymorficzne męskie cechy sylwetki to szeroka w obwodzie szyja, długie kończyny w porównaniu do tułowia, masywne nadgarstki i dłonie. Na te ostatnie kobiety często zwracają uwagę. Mi już raz kobieta powiedziała, że mam małe dłonie jak na mężczyne (nadgarstek 17cm).
Co z tego?
A no to, że jeśli masz naturalnie wąskie barki i szerokie biodra ze względu na szkielet to możesz ćwiczyć na siłowni 10 lat, mieć idealną rzeźbę a większość kobiet i tak wybierze niećwiczaka bez kaloryfera i bicków ale który za to ma naturalnie sylwetkę w V.
Spytałem się tinderówki którą sylwetkę ze zdjęcia woli, to powiedziała że oczywiście pierwszą.
Chadem się rodzisz, a nie nim zotajesz!
Z podrzędnym kodem genetycznym ZAWSZE będziesz dla kobiet niedowartościowanym gymcelem (gym- siłownia, cel- celibat), który rekompensuje swoje ułomności i próbuje zbyt bardzo się przypodobać.
Będąc naturalnie proporcjonalnym i wysokim, jesteś po prostu chłopakiem dbającym o siebie i mającym pożyteczne hobby. Będziesz imponował, kobietom swoim zdrowym stylem życia, i siłą charakteru której wymaga siłownia.
#mirkokoksy #silownia #blackpill #redpill #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow
B.....W - Frame pill (frame- szkielet, pill- pigułka) - substytut black pilla, głoszą...

źródło: comment_PAcJAUNoW3gkjsx1PHti8FUNyG9HGp1M.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Blackpill_RAW: bo u was wcale nie dzieje sie analogiczna sytuacja xD what about długie nogi, długie włosy, duże oczy, pełne i duże usta, cycki, dupa? inny typ figury niz klepsydra? Te rzeczy też są uwarunkowane genetycznie (no może oprócz włosów)
  • Odpowiedz
@Quear: Włosy tez są uwarunkowane genetycznie.
No ale jak baba nje ma klepsydry lub innych wymienionych cech to jest ulana p0lka, która o siebie nie dba i jest brzydka, a oni to już chlip chlip nic z tym nie zrobię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DinaKaliente: tak, źle sprecyzowałam. Miałam na myśli że z włosami można jeszcze ewentualnie coś zrobić (dobra pielęgnacja itp.) ʕʔ
  • Odpowiedz